נערות ליווי בתל אביב : לוקח מחבט

נערות ליווי במרכז : הלילה היה חשוך. כמעט יותר כהה ממה שנדמה שאפשר. יכולתי להרגיש שיש משהו באוויר אבל הייתה לי המשימה שלי. זו הייתה שליחות שנתתי לעצמי, אבל בכל זאת היא הייתה שלי.

באטמן אמר לי להישאר בערב הזה. שהיו כוחות החוצה שלא היה לי סיכוי לטפל בהם, אבל כשנתקלתי בהובלה הזו כדי ללכוד את החידות לא יכולתי לשחרר אותו. הוא טוורפן רזה. אין מצב שאני לא יכול להוריד אותו.

אני מחוץ למחסן, החניכים שלי אמרו לי שהוא יהיה בו. אור אחד דולק בקומה השנייה. אני בטוח שזה המקום שבו הוא ממציא את התוכנית השטנית הבאה שלו. כשסרקתי את הבניין ראיתי חלון פתוח משמאל. זה בערך עשרה מטרים מהקרקע. לא בעיה בשבילי.

התחלתי בריצה, רגל ימין שלי נדחקה מהקיר ותפסתי את אדן החלון. אני חייב לעשות שינוי בתחפושת שלי. לנסות לרוץ במגפיים עם עקבים זה כאב, אבל באטמן תמיד אומר שזה נותן לי מבט מנוגד. אני רק חושב שהזקן זוחל כמה טוב זה גורם לרגליים שלי להיראות. אני מושך את עצמי אל החלון ונוחת כמעט בדממה. רק קליק קטן מהעקבים הארורים האלה.

אני בחצי הדרך במעלה המדרגות לקומה השנייה. נע בשקט אני לוקח את הסט הבא במהירות. הפתח היה פתוח מספיק כדי שאוכל להכניס את גופי דרכו. החדר לא היה גדול. באמצע היה שולחן עץ גדול עם עמודים המובילים לתקרה. בכל המבנה היו ווי מתכת. משמאל היה שולחן מלא, זה היה צעצועי מין. למה לעזאזל נכנסתי? נערות ליווי במרכז

כאב חד בצוואר ואז ידיים עוטפות אותי. העולם שלי נהיה מעורפל. שמעתי את הקול הרועם העמוק אומר, "אני רואה שקיבלת את ההזמנה שלי." ואז העולם שלי השחיר.

זו תמיד הרגשה מוזרה להתעורר בלי לדעת איפה אתה נמצא. זה מתחיל להיות נושא עבורי. כמובן שהידיים והרגליים שלי קשורות לשולחן. כמה צפוי? מה שחדש הוא שהתחפושת שלי הוסרה לחלוטין, הכל מלבד המסכה והמגפיים שלי. "מה לעזאזל," ניסיתי לצרוח, אבל זה הרגע שבו שמתי לב שהפה שלי התמלא בבלבול.

הרמתי את ראשי מהשולחן כדי לראות מה כרוך סביב העור שלי. חבל, הרבה חבל. סגול וצהוב. החזה שלי עטוף ברתמה שקושרת את הציצים שלי חזק. החבל המשיך במורד גופי. סביב הרגליים והזרועות שלי. שמתי לב שהקשרים האלה הם מה שמחזיק אותי במקום.

לעזאזל, מה הכנסת את עצמך לבאטגירל. מי יוציא אותך מזה? אבל האם אני רוצה? ילדה לעזאזל, תפסיקי לחשוב ככה. זו יכולה להיות בעיה גדולה. אבל לעזאזל היה חם.

באותו רגע נקישת המגפיים על רצפת הבטון הודיעה לי שיש עוד מישהו בחדר. הוא עשה את דרכו לצדי ואני ידעתי לפני שראיתי את פניו זה היה החידות. הירוק נתן את זה, אבל הוא השתנה. המסגרת שלו הייתה עבה יותר. הז'קט השחור והירוק צמוד על המסגרת שלו. הוא רכן מעלי. העיניים שלנו נפגשו וידעתי שאני דפוק.

הוא נסוג לאחור אבל אצבעותיו על ידו הימנית עקבו לאורך עורי החבל. "נראה שהגברת המחבט הסתבכה קצת בצרות." ניסיתי לצעוק עליו אבל הגאג בלע ומילים אמרתי. "הו תפסיק להיאבק. אני רואה איך אתה מסתכל עליי. לערב הזה אני הולך להשתמש בך כמו בובה הזדיינת שלי." האצבעות העבות שלו התחילו לשפשף את הכוס החשוף שלי. לעזאזל הגוף שלי הגיב למגע החזק שלו שפגע בדיוק בנקודות הנכונות. "נראה שאתה נעליים טובות אבל תכלס את זה. מה קורה לעטלפת הגברת אחרי שהיא נאלצת לגמור שוב ושוב כשהיא סוגדת לזין שלי?"

הנדתי בראשי לא אבל הוא רק חייך חיוך מרושע. כאילו הוא ידע שאני הולך להיכנע. "אתה רואה שידעתי מהרגע שנכנסתי בחזרה אחרי שהתעוררת שאתה רוצה את זה. אולי המוח שלך נלחם בזה אבל הגוף שלך נותן לי את כל הרמזים. את פטמות קשות". היד הפנויה שלו צובטת את השמאלית שלי. זה הפך את הגב שלי לקשת. נאנחתי לעזאזל אבל זה היה רק רעשים.

"ואז גם הכוס הנזקקת שלך סיפרה לי." זה החזיר את דעתי לעובדה שהוא משפשף אותי. הגוף שלי נכנע מהר מדי. "אתה מבין, יכולתי להרגיש כמה אתה רטוב, זונה בת. כמה צריך לגעת בגוף שלך". אז האצבעות שלו החליקו לתוכי. לא אחת אלא שתי ספרות עבות. חצי צרחתי וחצי גנחתי לתוך הגאג שלי. נערות ליווי במרכז

הוא לא אמר כלום הרבה זמן. רק ממשש אותי ביד אחת כשהשנייה שלו חקרה את גופי. התקרבתי יותר ויותר והוא ידע. ממש לפני שהגוף שלי הגיע הוא עצר והתרחק. הגוף שלי בוער. הייתי צריך את השחרור הזה. לעזאזל, זה לא היה נכון בשבילו להביא אותי ככה לקצה. כשהמחשבות הללו התרוצצו במוחי לא ראיתי מה יש לו בידו עד שהיה מאוחר מדי. המהדקים ירדו על הפטמות הקשות שלי. הלחץ כאב אבל היה גם כל כך אירוטי. הוא לקח את השרשרת וקשר אותה לשרשרת הקטנה התלויה על המבנה. זה משך את הפטמות שלי מהגוף שלי, מה שגרם לי לקמר את הגב. נערות ליווי במרכז

הכאב. העונג. הכל העיב על דעתי. ידעתי שזה מה שהוא רוצה. הוא התיר את החבל מהרגל השמאלית שלי. האם אוכל לבעוט בו ולנסות לברוח? לא, זרועי הייתה חייבת להיות חופשית,

לא הרגל שלי. הוא משך את הרגל בחזרה לראשי וקשר אותה. הוא הסתובב באיטיות סביב השולחן וחזר על כך ברגל השנייה. התחת שלי התרומם עכשיו. לעזאזל, איך אני יוצא מזה.

חזרתי לשולחן וחזרתי מזמזם לעצמו. רגע, המהום הזה לא היה הוא. הרגשתי את המהום על הכוס הפתוחה שלי. לעזאזל, הוא לא משחק הוגן. כמעט מיד הגוף שלי היה על קצה חוט. הוא קשר את השרביט לרגל שלי ונסוג לאחור. אז הרגשתי מה יש בידו השנייה. המלקות נחת לאורך הרגליים, התחת והציצים שלי. הגוף שלי צרח לשחרור.

"תראה כמה אתה נזקק, זונה בת. כל כך זקוק לשחרור הזה. אני יכול לראות את זה בעיניים שלך. אני תוהה אם אתה משפריץ. תעשה לי בלגן גדול?" הפלאגר ירד בקצב קצבי והשרביט גרם לי להתפתל. עצמתי את עיניי והתחלתי לנשום חזק. "תפתחי את העיניים החומות והיפות האלה, זונה בת." ואני עשיתי. "תהיה קצת קור רוח. תשלוט בעצמך." זה היה כל כך קשה, אבל עשיתי כמה שיכולתי.

הוא הושיט את ידו אל הבריח מחזיק את סתימת הכדור בפי ושחרר אותו. האיטום נשמט מהפה שלי ונפל אל משטח השולחן מעץ. עיבדתי את הלסת שלי. הסלוויה שטפטפה על הלחי שלי הייתה עכשיו נהר אחד זורם. "תגיד לי כמה אתה רוצה להיות כאן, זונה עטלף," הוא אמר נעמד מעלי.

הופתעתי כשהמילים יצאו. "אני רוצה להיות כאן." נערות ליווי במרכז

"האם אתה בטוח?"

"כן", עניתי במהירות למהירות. נערות ליווי במרכז

"אז זונה עטלף, אתה רוצה לשמש את רידלר הזקן הקטן, הא? נוצר כדי לבקר בקצה כל כך הרבה פעמים. האם זה מה שאתה רוצה?"

בבושה עניתי שכן. אני יכול להרגיש את הקרב עוזב את הגוף שלי באותו שלב.

"זנב עטלפים טוב. אני הולך להפוך אותך לשפחה שלי. האם תרצה ש?" הנהנתי כן כשהלחיים שלי הופכות לאדומות. "זה כל כך טוב לשמוע. אני בטוח שהבאטמן מעולם לא נתן לך ליהנות מהכיף הזה, נכון?" הראש שלי לא רעד הפעם. "אז בוא ניתן לך את כל הכיף. איזה סוג של עקמומיות נחקור," הוא שאל?

המוח שלי התרוצץ. לא הייתי בטוח. "אם אתה לא בטוח, ל-Riddler הכל מתוכנן ומוכן עבורך. רק תבקש שיכניסו אותך לחדר."