נערות ליווי : משפחה חורגת

נערות ליווי בתל אביב : שמי קריס. אבא שלי התחתן מחדש לפני כמה חודשים, קיבלתי אמא חורגת ואחות חורגת חדשה מהעסקה… הו-בוי! אבא שלי הוא נהג משאית בטווח ארוך, אשתו החדשה הייתה מלצרית שפגש בתחנת משאית.

אמא החורגת החדשה שלי, ג'קי, די נחמדה, וגם היא די לוהטת, ציצים ותחת נחמדים. אחותי החורגת, טינה, הייתה מזיקה! למרות שגם היא די לוהטת, היא תמיד מתרוצצת בתחתונים צנומים ובחולצת טריקו קצוצה בלי חזייה. יש לה גם הרגל פשוט להתפרץ לחדר שלי בלי לדפוק. לִי? אני תמיד חרמן, ואוהב להתפרע הרבה בזמן שאני צופה בפורנו ב-i-pad שלי. אז, כשאחותי החורגת החטטנית נכנסת לחדר שלי, לפעמים היא מקבלת עין, ואני מניח שזו הסיבה שהיא עושה את זה, אבל זה מעצבן אותי! אמרתי לה, צעקתי עליה, אמא שלה אמרה לה, אבל היא עושה את זה בכל זאת.

אז הייתי בחדר שלי, עשיתי את הדבר האהוב עליי והיא פתחה את הדלת ונכנסה עפה לחדר שלי, תופסת אותי עירומה עם הזין הקשה שלי ביד.

"מה אתה עושה'?" היא שאלה כשעמדה ליד המיטה והסתכלה על הזין שלי ביד.

"איך לעזאזל זה נראה כאילו אני עושה? אני מתנתק לקצת פורנו!"

"אה… אפשר לצפות?"

לא עניתי, אבל הייתה לי מחשבה גדולה והחלטתי לעשות את זה. אז התחלתי ללטף שוב כשהיא עמדה שם והסתכלתי, ודי מהר הייתי בנקודת האל חזור. כשליטפתי אפילו חזק יותר, כיוונתי את הזין שלי ישר אל אחותי החורגת הקטנה ונשבתי זרם ענק של זרע על פניה ולמטה על פניה ועל הבטן! היא קפצה והזרם הבא פגע בתחתונים שלה ועל רגלה. עיניה התרחבו והיא רצה בצרחות מהחדר שלי.

בערך קיבלתי התקף, צחקתי כל כך חזק שכמעט לא יכולתי לנשום! אחרון ההצטיינות שלי יורה בכל מקום כשהתעוותי מהצחוק. תפסתי מגבת והתחלתי לנגב את הגמר. התיישבתי ומשכתי את הבוקסר שלי בחזרה ויצאתי לשירותים לעשות פיפי. כשעמדתי בשירותים עם הזין שלי בחוץ, מחכה שיירגע מספיק כדי להפעיל את הזרימה, דלת השירותים נפתחה ואמא החורגת שלי נכנסה פנימה, כשאחותי החורגת מאחוריה מסתכלת פנימה.

"היי! אני מנסה לעשות פה פיפי!" צעקתי, בעודי מנסה לכסות את הזין החצי הקשה שלי עדיין. נערות ליווי

"מה הרעיון הגדול של לפוצץ עומס בהצטיינות על כל אחותך?" דרשה ג'קי, עומדת שם עם ידיה על מותניה.

"אתה יכול לצאת ולתת לי להשתין?"

"רק ענה לי אדוני!"

"את יודעת שאמרתי לה להפסיק להיכנס לחדר שלי בלי לדפוק, וגם אמרת לה! סוף סוף היה לי מספיק, והחלטתי שאם היא רוצה לראות מה אני עושה אני פשוט אראה לה. ואם היא לא רצתה לקבל עליה את ההצטיינות שלי, היא לא הייתה צריכה להתפרץ פנימה!" צעקתי, עמדתי שם עירום כשהבוקסרים שלי נפלו על הרצפה בטיראדה שלי.

"אתה יודע שהיא מאוהבת בך מאוד. זו הסיבה שהיא שומרת אחריך כל הזמן." נערות ליווי

"אמא! אל תגיד לו דברים כאלה!" קראה טינה, מסמיקה באדום.

"מותק, זה בסדר. ברור שגם קריס מחבב אותך, אחרת הוא לא היה ממשיך להתנער בזמן שהסתכלת. וזה לא היה מרגש אותו כל כך כשהוא הגיע אלייך."

טינה חייכה והנהנה בראשה.

"אז, אהבת את זה, נכון?" שאלה ג'קי, חיוך על פניה כשהיא השפילה מבט אל הזין שלי.

"כמו מה?" אמרתי, עכשיו עומדת שם ומסתכלת עליה עם הידיים שלי על המותניים.

"לפוצץ את העומס שלך על מישהו, כמו שעשית לאחותך?" שאלה ג'קי, עכשיו חיוך על פניה. נערות ליווי

"כן, אני מניח. זה היה די כיף…"

"טוב, מה דעתך לעשות את זה שוב?" שאלה ג'קי, בעודה תפסה את חולצתה ומשכה אותה, חושפת את הציצים.

ואז היא ירדה על ברכיה מולי. הסתכלתי החוצה אל טינה, שהייתה לה הבעה מזועזעת על פניה, הזרע שלי עדיין נוטף ממנה. נערות ליווי

"קדימה ילד גדול, תראה לי מה אתה יכול לעשות! לטף את הדבר הזה ותן גם לי עומס גדול!" והיא רכנה בנשיקה לראש הזין שלי.

תפסתי את הזין והתחלתי ללטף, ובתוך כל ההתרגשות הזאת, לא עבר הרבה זמן עד שהייתי מוכן לנשוף.

"הנה זה בא ג'קי!" וליטפתי אפילו מהר יותר. נערות ליווי

"בוא הנה מותק…" ג'קי סימן לטינה.

טינה נכנסה פנימה וג'קי תפס את ידה ומשך אותה למטה על הרצפה לידה מול הזין המטומטם שלי. לאחר מכן היא משכה את החלק העליון של טינה, וחשפה גם את הציצים שלה. טינה פשוט כרעה שם, עיניים פעורות, הפה פעור.

ואז זה קרה, התחלתי לפלוט בהצטיינות מהזין שלי, הזרם הראשון ניתז על פניה של ג'קי ומטה על הציצים שלה. בזרם הבא נשפתי ישר על המצח והאף של טינה, וכשהיא נסוגה לאחור, שאר הזרם נכנס לפה הפעור שלה, גרם לה להשתעל ולירוק אותו. לאחר מכן ג'קי רכנה פנימה ומצצה את הזין הפולט שלי לתוך פיה, מוצצת ממני את הזרע. כשהזרע שלי הפסיק לזרום, ג'קי הניחה לזין שלי לחמוק מפיה, ואז חייכה אלי כשהיא קמה, מושכת את טינה איתה. אחר כך היא לקחה את פני בידיה ומשכה אותי בנשיקה חזקה, כשהיא העבירה לי חלק מהזרע שלי בנשיקה. אחר כך היא פנתה לטינה ועשתה את אותו הדבר, נתנה לה נשיקה בהצטיינות, ואז היא התחילה ללקק עוד מהזרע שלי מהאבא של בתה. נערות ליווי

לִספִירַת הַנוֹצרִים. הצפייה בשניהם, אמא ובת מתנשקים, התחילה להקשות על הזין שלי שוב! נערות ליווי

לבסוף, ג'קי הסתובבה אליי, הבחינה בזין הגדל שלי, חייכה והחלה לדבר…

"בסדר, הנה העסקה, אין יותר דלתות סגורות, ואז טינה לא יכולה להתפרץ כי הדלת תהיה פתוחה. לאחר מכן, אתה יכול לדפוק את זה בכל זמן שתרצה, ואנחנו יכולים לצפות, כי אתה אוהב את זה כמוני." היא אמרה כשהחליקה את ידה לאורך הזין הקשה שלי עכשיו.

"מרגיש טוב, זאת אומרת, נשמע לי טוב." אמרתי, "אבל הכלל שלי הוא שכל בחורה או אישה שנכנסת לחדר שלי חייבת להיות עירומה!" נערות ליווי

"הממ… נשמע לי טוב, אבל ההפך יהיה גם, כל ילד או גבר שמגיעים לחדרים שלנו צריכים להיות עירומים גם כן!"

"בסדר מבחינתי!" נערות ליווי

"אמא, זה אומר שאני יכול להיכנס לחדר של קריס בכל עת עכשיו?" שאלה טינה, עדיין עומדת שם רק בתחתונים.

"אני מניח שאתה יכול, אבל אתה חייב להיות עירום."

"אמא עירומה? בלי תחתונים או משהו?" שאלה טינה, פעורת עיניים.

"כן, קריס יכול לראות את הכוס והציצים הקטנים והיפים שלך, ואתה יכול לראות את הזין שלו!"

"אמא, מה איתך, האם הוא זוכה לראות גם את הכוס שלך?"

"בטח שכן! למען האמת, תתחיל עכשיו…" ועם זה, ג'קי דחפה את המכנסיים הקצרים שלה למטה ויצאה החוצה, השאירה אותה עירומה, ואז היא הושיטה את ידה ומשכה את התחתונים של טינה למטה.

עכשיו, שלושתנו עמדנו שם עירומים. ג'קי כרכה וזרועה אותי, והשני סביב טינה ומשך את כולנו יחד, חוץ מזה שטינה ואני עמדנו זה מול זה עם ג'קי בערך לצדנו. הזין הקשה שלי תקע את טינה בבטן, והציצים שלה נלחצו לתוכי ממש מעל הבטן שלי. ג'קי רכנה פנימה ונישקה כל אחד מאיתנו על הלחי, ואז נשענה מעט אחורה כשטינה הרימה את מבטה אליי, ואני למטה, ואז היא קמה על בהונותיה ונישקה אותי בחוזקה על הפה. עדיין יכולתי לטעום עליה בהצטיינות, ורצנו את הלשון אחד על השני.

טינה נסוגה מעט, מצחקקת, "אוי אמא, זה היה כל כך טוב, ריחמתי על כל הגוף כשהתנשקנו!"

"בסדר שניכם, המשיכו וצאו מפה. אני צריך להתקלח."

"אבל ג'קי, מעולם לא יצא לי לעשות פיפי, ואני צריך ללכת עכשיו אבל המאמץ שלי נוקשה מדי!"

"הו, תינוק מסכן!" ג'קי אמר, מצחקק, "תן לי לעזור לך לטפל בזה…"

היא אחזה בזין שלי ומשכה אותי למקלחת, ואז היא ירדה על ברכיה מולי וחייכה אליי.

"קדימה חתיך, שחרר! המאמץ שלך לא ישנה כאן, רק תן לפיפי לזרום!"

"שיש ג'קי, אתה צוחק, נכון?"

"לא אני לא, זה כיף, תן לזה לעוף!"

"אמא, קריס לא באמת תעשה עליך פיפי, נכון?" קראה טינה.

ג'קי הושיט יד ותפס את ידה של טינה ומשך אותה למקלחת וירד על ברכיה לידה.

"לא מותק, הוא הולך להשתין על שנינו! זה כיף מטורף!"

"קדימה קריס!" נערות ליווי

אוי בנאדם, איזה יום פרוע זה היה עד כה! עכשיו אמא החורגת שלי ואחותי החורגת הן עירומות מולי ומחכות שאשתן עליהן! לא יכולתי להסתכל בפניהם ולהרפות, רק נמתחתי בניסיון, אז עצמתי את עיניי, השענתי את ראשי לאחור וניסיתי לנקות את מחשבותיי. אחרי דקה בערך, הרגשתי טפטוף מטפטף החוצה ומטה מעל היד שלי שהחזקתי איתה את הזין שלי, ואז סוף סוף הזרימה התחילה להגיע והפיפי סוף סוף זרם. ההקלה על שלפוחית השתן שלי הרגישה כל כך טוב. ואז שמעתי את טינה צווחת ופקחתי את עיני והסתכלתי למטה וראיתי את הפיפי שלי יורד בגשם ומכסה את פניה ורץ על הציצים שלה. ג'קי ניתז מהשפריצים מטינה, אבל אז היא עברה לזרם השתן ופתחה את פיה וכיסתה את קצה הזין שלי, הפיפי עלה על גדותיו על פיה וירד על הצוואר והציצים שלה. אני תמיד צריך לעשות פיפי גדול אחרי הגמור, ומכיוון שבאתי פעמיים עכשיו והפריעו לי לפני שעשיתי פיפי לפני כן, היו לי הרבה השתן, אז המשכתי לעשות פיפי ולעשות פיפי. אחרי עוד דקה, סוף סוף רצתי החוצה, והברכיים שלי נחלשו, אז התיישבתי על מושב המקלחת, ורק הסתכלתי על שתי הנשים הספוגות בשתן שלי כשהן חייכו אליי. נערות ליווי

וואו, איזה יום!