מתגרה בעמיתיי לעבודה

Spread the love

נערות ליווי בתל אביב :ברגע שהם הגיעו למועדון, מרי התחילה להרגיש מאוד עצבנית… זה לא היה נורא, היא לא נאלצה לעשות שום דבר שהיא לא רצתה לעשות… העצבנות רק הוסיפה להתרגשות. עם זאת, בראדלי יכול היה לראות את זה על פניה, ואמר "אתה רוצה לקחת כמה זריקות מהירות כדי להרגיע את העצבים שלך?". הם כבר שתו כמה משקאות עם ארוחת הערב, אבל מרי רק ציחקקה כשהיא אמרה "זה כנראה רעיון טוב", בעודה שמה לב שהמקום לא היה מאוד עמוס (זה עדיין היה מוקדם בליל שבוע). כנראה שהם לא מוכרים אלכוהול במועדון, מה שמרי מצאה מוזר… אבל למרבה המזל בעלה ידע מראש והביא איתו בקבוק טקילה. בראדלי שילם עבור הכניסה, למרות שלא באמת היה צריך לעשות זאת על סמך ההתכתבויות שהיו לו עם הבעלים… אבל לא היה אכפת לו, ולא רצה לעשות רעש.

ברגע שנכנסו הם הלכו ישר לבר ושפכו כמה יריות כשהם צילמו בחדר… היה חשוך, ורק 7 או 8 אנשים שם, מלבד העובדים. הבחורה על הבמה הייתה בלונדינית עם חזה קטן, אבל ישבן עגול קופצני… ובקדמת הבמה ישבו 4 בחורים שהיא הייתה זוחלת מולם, והיה ברור שיש לה את מלוא תשומת הלב כשהיא הסירה את התחתונים שלה והתנועעה בעירום. מרי צילמה את זריקותיה ואמרה לבראדלי "אני לא מאמינה שאני הולכת לעשות את זה, זה נראה כל כך כיף!". בראדלי שלח הודעה לבעלים בטלפון שלו כדי להודיע לו שהם שם, כשהוא קרץ לה ואמר "אני מצפה לצפות בך". הם שפכו עוד כמה זריקות, וכשסיימו אותן הבעלים עלה ברגל מאחור.

מרי הרגישה פרפרים בבטן כשהציג את עצמו (אני משאיר בכוונה את שם המועדון והבעלים מטעמי אנונימיות, אז פשוט נקרא לו מר ס). הוא היה ג'נטלמן מבוגר גבוה, מגולח למשעי, והתלבש יפה יותר ממה שמרי הייתה מצפה. הוא הביט בה למעלה ולמטה בחיוך כשאמר "בראדלי סיפר לי הרבה עליך. אם תרצה, עקוב אחריי למשרד שלי ונעבור על כל הכללים, ואני אראה לך מסביב ואציג אותך לאחרים". מרי אמרה "תודה" בטון מבויש, פנתה לתת לבעלה נשיקה מהירה ואמרה "אני אראה אותך עוד מעט" כשהיא התחילה להתרחק. לפני שהספיקה, בראדלי עצר אותה ואמר "אל תשכחי את עט המזל שלך" כשהושיט לה את מצלמת המציצנים שלו. היא כבר ידעה איך להפעיל אותו, אז היא פשוט אמרה "תודה שנזכרת" תוך כדי שהיא תפסה אותו והלכה בעקבות מר S למשרדו. זה היה חדר קטן ללא חלונות, מספיק גדול עבור שולחן עבודה, ארון מילוי וכמה כיסאות. "תשב" אמר מר ס' כשהוא ישב מאחורי השולחן שלו, ואז אמר "כבר קיבלתי את רוב המידע הדרוש מבעלך, אז יש לי רק כמה שאלות בשבילך ונוכל להתחיל… רקדת בכמה מקומות אחרים בעבר, אבל זו הפעם הראשונה שאתה עובד בעירום, זה נכון?".

מרי ניסתה להלחין את עצמה בביטחון כשהיא השיבה "כן אדוני, זה נכון". מר ס המשיך ושאל "ולפי מה שאני מבין משיחותיי עם בראדלי, אתה מחשיב את עצמך כאקסהיביציוניסט ורוקד כי אתה נהנה לחשוף את עצמך?". מרי הייתה קצת נבוכה ממידת הישירה של השאלה, אבל היא השיבה "זה נכון… הידיעה שחבר'ה מתגרים מסתכלים עליי בזמן שאני נחשפת… מדליקה אותי". מר ס חייך ואמר "אין מה להתבייש בזה, זה עושה רקדן טוב", ומרי הגיבה לו "תודה… אני לא יודעת למה אני מתביישת לדבר על זה… במיוחד בגלל שאני אהיה עירום על הבמה בכל מקרה" בצחקוק עצבני. היא התחילה להרגיש גם יותר נוח וגם מגורה יותר, כשהיא חייכה אליו חיוך פלרטטני. מר ס חייך בחזרה ואז אמר "אני מקווה שזה לא להקדים… אבל, אכפת לך להתפשט בשבילי?". הלב של מרי רפרף, למרות שזה לא היה כל כך בלתי צפוי… בכל פעם שהיא רקדה בעבר, היא תמיד התבקשה להראות את הציצים שלה במהלך השיחה הראשונה עם המנהל… והיא לא ציפתה שזה יהיה חריג, והיא גם לא רצתה שזה יהיה.

מרי קמה ואמרה "לא אכפת לי בכלל, אני מבינה… עירום לגמרי, נכון?". מר ס הנהן ואמר "כן בבקשה" כשהיא משכה את השמלה מעל ראשה, והניחה אותה על גב הכיסא שלה. היא הייתה עכשיו רק בחזייה ובתחתונים שלה, וכשהיא שלחה מאחור כדי לשחרר את הסוגר בחזייה שלה היא הבחינה שהוא נראה קצת נרגש לראות את הציצים שלה מתגלים… ואז הבחינה שידו הימנית נמצאת בחיקו. השולחן חסם את הנוף, אבל תנועות העלו שהוא משחק עם עצמו… היא ניסתה להתנהג כאילו היא לא שמה לב כשהיא הסירה את החזייה והראתה לו בגאווה את הציצים שלה בפעם הראשונה. מר ס חייך ואמר לה "זה אף פעם לא מזדקן… לראות בחורה סקסית עירומה בפעם הראשונה… יש לך ציצים יפים מרי". "תודה לך" היא ענתה, כשהבחינה כשהוא נשען לאחור בכיסאו ברור שהוא לוחץ את הזין שלו דרך המכנסיים שלו. הוא אפילו לא ניסה להסתיר את זה, כפי שהוא אמר לה "תתקרבי עוד בזמן שאת ממשיכה כדי שאוכל

תסתכל טוב יותר". מרי בהתה בידו שלפתה ולוחצת באופן פעיל את הזין שלו במכנסיים כשהיא ניגשה לפניו והסירה את התחתונים שלה. היא עשתה סיבוב הופעות כדי להראות לו את ישבנה, ואז עמדה שם כדי לתת שהוא ייקח הכל.

מר ס אמר "יפה מאוד, גם לך יש כוס די מגולח… בעלך הוא גבר בר מזל". מרי הוסיפה "תודה, אני מעריכה אותך שאמרת את זה… אני שמחה שאתה אוהב את מה שאתה רואה". מר S הושיט את ידו בידו השמאלית כדי לגשש את שדיה כשאמר "אני רואה שהם טבעיים, ויש להם קפיצה טובה". "כן, אדוני" היא ענתה, מתבוננת בו ממשיך לעסות את הזין שלו דרך מכנסיו. הוא הבחין שעיניה נעולות על מפשעתו בזמן ששיחק בציציה, ושאל "זה מדליק אותך לראות כמה אתה מקשה עליי?". מרי, דרך נשימות כבדות, הנהנה באיטיות והתבוננה איך הוא פותח את רוכסן מכנסיו ומוציא את הזין שלו… זה לא היה שקט גדול כמו של יהושע, אבל זה עדיין היה מעל הממוצע… והוא ישב שם וליטף לאט בזמן שהוא המשיך להסתכל עליה. הוא טפח על השולחן מולו ואמר "למה אין לך מקום כאן כדי שאוכל לבדוק טוב יותר את הכוס שלך". מרי הופתעה מכמה גס הוא אמר את זה, אבל היה ברור שהוא יודע מה לומר, ולעשות, כדי להדליק אותה… והיא מילאה אחר הוראותיו ללא מילה, ופתחה את רגליה למראהו הבלתי מופרע.

מרי לא האמינה באיזו מהירות היא הגיעה למצב בו היא הייתה… היא הייתה עירומה מול מישהו שזה עתה פגשה, רגליה פרושות מול פניו בזמן שהוא מאנן ובוהה בכוס הנשוי הפתוח שלה. ובעלה הקים את זה! מר ס השתמש בידיו כדי לפתוח את רגליה יותר ואז התחיל לשפשף את הכוס שלה, כשהעיר "חלקה מאוד, ללא זיפים בכלל". הוא פרש את שפתיה על הכוס הפעור שלה כשאמר לה "את לא צריכה להראות שום דבר מזה על הבמה… את יכולה להראות את הכוס שלך, רק לא לפרוש… את מבינה?" מרי התנשפה מעט כשהינהנה ואמרה "כן אדוני". מר ס המשיך "על הבמה האבטחה תוודא שאף אחד לא יגע בך… אבל בחורים בהחלט יהיו יותר שימושיים במהלך ריקודים פרטיים… אתה בסדר עם זה?". מרי היססה לפני שאמרה בעדינות "בראדלי לא אוהב שגברים נוגעים בי". מר ס צחקק ואמר "הוא שאל אם הבחורים כאן יגעו בבנות, כי אם כן הוא לא רצה להביא אותך… אז אמרתי לו שיש לנו אבטחה כדי לוודא שהלקוחות לא יקבלו פריסקי, וזה נכון… בזמן על הבמה… אבל בחדרים הפרטיים, אנחנו נוטים להעלים עין". מרי ידעה מריקוד מפעמים קודמות שחבר'ה אוהבים לגשש ולראות כמה רחוק הם יכולים להגיע במהלך ריקודים פרטיים… היא אמרה לבראדלי שהאבטחה דואגת שלא, אבל זה היה רק כדי לתת לו שקט נפשי.

מר ס רכן קדימה והחל לאכול את הכוס של מרי, מה שגרם למרי להתנשף וגם לדחוף את הכוס שלה אל הלשון שלו. לאחר חצי דקה הוא עצר וליטף את עצמו כשהוא שואל אותה "האם אתה בסדר עם שנוגעים בו? אם לא, זה בסדר אם תחליט שלא לרקוד". מרי נשכה את שפתה ואז אמרה "כל עוד בראדלי לא יודע… ובלי פאקינג… אני מניח שמשהו נגיעה זה לא עניין גדול". מר ס חייך אליה כשהמשיך לגשש את גופה בידו השמאלית, ולעבד את הפיר שלו בידו הימנית… הוא אמר "אני שמח לשמוע את זה. יש לי ציוד שאתה יכול ללבוש, ואני אקח אותך לחדר ההלבשה ואכיר אותך לכולם… אבל קודם"… הוא רכן פנימה והתחיל לאכול אותה שוב, וראה אותה מתפתחת לטירוף חרמן לפני שהוא קם והצביע על הזין שלו בין רגליה "אני רק צריכה לגמור, אז אני רק אכניס את זה לכמה רגעים ואז אני אוציא". לפני שמרי הספיקה לומר משהו הוא כבר אחז במותניה ודחף את הזין שלו לתוכה… מרי פלטה רטינה וכבר נדפקה לפני שהספיקה לומר באי רצון "רק כמה רגעים".

מר S התחיל לדחוף במהירות ובעוצמה לתוכה, צופה בציציה מתנודדים למעלה ולמטה כשהוא מזיין אותה באגרסיביות. "בעלך אמר לי שאתה יורד מלראות בחורים מתלוצצים בזמן שאתה מסתכל עליך… אז אמרתי לו שאפתיע אותך בכך שתעשה בדיוק את זה… אבל אם הוא היה יכול לראות אותך עכשיו". למרי היו רגשות סותרים שפגעו בה בבת אחת… בושה, תאווה, אשמה, בלבול, פחד… הידיעה שהוא ניצל אותה רק הדליק אותה יותר, למרות שהיא לא יכלה להבין למה. מר ס המשיך להתרגל עליה והוא הבחין בדאגה על פניה, והוא לחש לה באוזנה "אל תדאגי… רק תגידי לו שהתרחקתי לפניך, וזהו… אני אני בטוח שזו לא הפעם הראשונה שמישהו אחר מזיין אותך מאז שהתחתנת, נכון?". מרי חשבה לעצמה "זו אפילו לא הפעם הראשונה בתוך 24 שעות" כשהיא מתנשפת "רק אל תודיע לבראדלי שמשהו קרה… בבקשה". מר ס יצא החוצה, המתין כמה שניות כשהוא מתפעל מהכוס הפתוח שלה, ואז החליק בחזרה פנימה… התענג על המין האסור לפני שאמר לה "תרדי על הברכיים ותמצוץ לי את הזין… אני הולך לגמור". מרי היססה קצת כשהיא הסתכלה לו בעיניים, אבל אז ס

ירדה מהשולחן וירדה על ברכיה והתחילה ללטף את הזין שלו מול פניה… היא הניחה אותו בפיה, והוא תפס את חלקה האחורי של ראשה וזיין את פניה עד שהוא ירה את המטען שלו במורדה. גרון.

היא התיישבה על הרצפה, כשהוא מתנשף ומשך את מכנסיו… הוא חגר את החגורה שלו כשהוא אמר לה "אז פשוט תגידי לבעלך שהראיון הלך מצוין, דגמנת ואני התנדנדתי… אנחנו לא נעשה להזכיר יותר מזה". הוא הושיט יד למגירה של ארון ושלף ביקיני… זרק אותו למרי שעמדה לאט, ואמר "על סמך מה שבעלך אמר לי, זה אמור להתאים לך היטב. הנה חגורת בירית שתחזיק את העצות שלך, גם… אני אקח אותך לחדר ההלבשה לפגוש את הבנות האחרות שעובדות עכשיו". מרי לבשה את זה, לא מופתעת שזה מתאים, בראדלי ידעה היטב את הממדים שלה… היא אמרה בביישנות "תודה שלא סיפרת לבראדלי… אני לא רוצה להרגיז או לאכזב אותו". מר ס נתן הבעת חוסר דאגה ואמר "זה לא נורא… לך תדבר איתו ואז אני אקח אותך לפגוש את האחרים". מרי הינהנה בראשה, עדיין עבדה ובלתי מאמינה במה שקרה זה עתה… והוא התנהג כאילו זה לא משהו מיוחד, רק עוד בחורה שהוא דפק. היא תהתה אם הוא דפק את רוב הבנות שעבדו שם, או שהוא פשוט ראה בה זונה וניצל אותה.

מרי יצאה החוצה בביקיני, אוחזת בשמלה ובארנק שלה כשהיא ניגשה לבראדלי ואמרה "הוא ביקש ממני להתפשט, והוא אומן תוך כדי שהוא מסתכל עליי… אמרת לו שזה בסדר?". בראדלי חייך בגאווה כשאמר לה "יכול להיות שציינתי שזה הדליק אותך… הקלטת את זה במצלמה?". בכנות, מרי לא חשבה להשתמש במצלמה, אבל עכשיו היא שמחה שלא. היא אמרה בתמימות "לא… אבל אני עומדת להיכנס עכשיו לחדר ההלבשה, אז אני אדאג להגניב לך כמה הצצות של הבנות" בקריצה. בראדלי מזג לה עוד כמה זריקות, ומרי שמה לב שהבקבוק נמוך בהרבה מבעבר… כנראה היו לו לא מעט. מר ס ניגש ושאל את מרי אם היא מוכנה, ואז פנה לבראדלי ואמר "יש לך אישה יפה, אתה איש בר מזל להפליא". מרי התבוננה בבעלה, בחיוך, אומר "תודה" לגבר שרק דקות לפני כן דפק את אשתו מאחורי גבו… ויצא ללכת לחדר ההלבשה.

מרי הפעילה את המצלמה הנסתרת בעט בעלה נתן לה כשהם נכנסו… מר ס הסביר "זה לילה איטי, אז אין לנו הרבה בנות שרוקדות". היו רק 4 בנות אחרות שעבדו באותו לילה, ורק אחת בחדר ההלבשה באותו זמן, אחת על הבמה, והשתיים האחרות כנראה עשו ריקודים פרטיים או עבדו על הרצפה. מר S הכיר למרי את "ורוניקה" (שזה עתה ירדה מהבמה, אז היא הייתה עירומה לגמרי), ושאל אותה מה שם הבמה שלה, ועל כך השיבה "תשוקה". מר ס אמר שהוא יידע את הדיג'יי, וכאשר היא שמעה את שמה נקרא לבוא לרקוד על הבמה. הוא עזב ורוניקה תעבור איתה על דברים. מרי החזיקה בעט כדי להקפיד להקליט את ורוניקה כשהיא עומדת שם עירומה… בטח, בראדלי ראה אותה על הבמה… אבל שם חשוך יותר, ובראדלי נהנה לראות דברים שהוא לא היה אמור לראות, מה שיקרה. תהיו הבנות תחת אורות בוהקים ותתפסו לא מוכנים. מרי העריצה את הגוף שהיא הקליטה בסתר… גוף קטנטן, שדיים קטנים יותר עם פטמות קטנות, שיער בלונדיני ארוך שהיא לא הייתה בטוחה שהוא אמיתי, אבל נראה פנטסטי.

ורוניקה לחצה את ידה ואמרה "נעים להכיר אותך… שמעתי שאת רק רוצה לעשות את זה בשביל קצת כיף פנטזיה עם בעלך". מרי קצת התביישה ואמרה "לא הבנתי שכולם יודעים את זה", אבל ורוניקה ענתה במהירות "זה מגניב, מר S פשוט שמח שיש גוף עירום חדש על הבמה… התחלתי על סמך מצב דומה , אבל נשאר עם זה בשביל הכסף". מרי שמה לב שהיא עונדת גם טבעת נישואין, ושאלה "בעלך אוהב שאת רוקדת?". ורוניקה משכה בכתפיה ואמרה "היו פעילים באורח החיים, אז זה לא עניין גדול… כסף טוב, ומדי פעם יוצא לי לפגוש אנשים חדשים שנוכל לשחק איתם". מרי נראתה מבולבלת ורוניקה הבהירה "אנחנו סווינגרים… אז אם אני מזיין בחורים מדי פעם תמורת 350 דולר, זה לא עניין גדול". מרי הייתה המומה כששאלה "אתה מקיים יחסי מין עם הלקוחות כאן?… ולבעלך בסדר עם זה?". ורוניקה משכה בכתפיה כשהתחילה להתלבש בחזרה בביקיני שלה "יש לנו מערכת יחסים פתוחה, וזה כסף טוב… חוץ מזה, אני לא צריכה לזיין אף אחד שאני לא רוצה". מרי לא הייתה בטוחה מה לחשוב שכן ורוניקה הראתה לה היכן לנעול את הדברים שלה, והסבירה שהם לא יכולים להסתובב בעירום מחוץ לבמה, כי זה מוריד את הפוקוס מהבחורה שעל הבמה.

ורוניקה שאלה את מרי "האם גם אתם במערכת יחסים פתוחה?", ועל כך מרי ענתה "לא… הוא רק נותן לי להתמכר לאקסהיביציוניזם שלי, והוא נהנה לצפות ולדעת שחבר'ה אחרים רוצים את מה שיש לו". ורוניקה אמרה לה "זה חבל, בעלי ישמח להתחבר אלייך". מרי הסמיקה קצת ואמרה "אנחנו

ובכן, זה נחמד מצידך לומר". ורוניקה הוסיפה "החבר'ה כאן הולכים להתגרש איתך במהלך ריקודים פרטיים… רובם מצפים לסקס, או לפחות לעבודות ידיים, שם אנחנו מרוויחים את רוב הכסף שלנו… אולי זה לא מקום טוב בשבילך לרקוד, אם בעלך לא בסדר עם זה". מרי חשבה על זה קצת ואמרה "אני שונאת לאכזב אותו… אולי אני פשוט צריכה להתרחק ממנו ריקודים פרטיים, או פשוט תודיע להם מראש שאני לא מרשה לגעת". ורוניקה משכה בכתפיה ואמרה "אם יש לך בעיה, פשוט תתקשרי לביטחון". הידיעה שהאבטחה תהיה בקרבת מקום עזרה לה להקל את דעתה, ואז היא שמעה לפתע את שמה באינטרקום "בסדר חבר'ה, יש לנו עולה חדש לבמה שלנו, בבקשה תוותר על זה בשביל 'תשוקה'". הפרפרים פגעו בבטן כששמעה את המוזיקה מתחילה, והרקדן הקודם נכנס מהבית. ורוניקה אמרה "אתה למעלה" בחיוך ומרי חייכה בחזרה כשהיא יצאה בעצבנות אל הבמה.

ברגע שהיא עברה דרך הווילון היא ראתה שכל העיניים נשואות אליה… אבל לא היו שם הרבה בחורים. היא הסתובבה קצת על המוט ועשתה כמיטב יכולתה לרקוד סקסי, כשראתה את בעלה ניגש לשבת בשורה הראשונה, מצטרף לכמה אחרים שכבר היו שם. היא זינקה אל החזית ופלרטטת עם כולם, התגרה בהורידה את החולצה שלה ואז שמטה אותו כדי לחשוף את הציצים שלה לכולם שם. בעלה שרק ואמר בגאווה לחבר'ה האחרים "זו אשתי". הם חייכו אליו והחזירו את המיקוד שלהם אל מרי והציצים הגדולים שלה כשהיא נתנה לכולם מבט מקרוב טוב. מרי לא זכרה אם הבנות הקודמות רקדו לצלילי שיר אחד או שניים, אז היא לא הייתה בטוחה אם עליה להוריד את התחתונים עדיין, או לחכות. בסופו של דבר היא החליטה להמשיך ולהוריד אותם… ליתר בטחון… וברגע שהם נפלו, החבר'ה הוציאו את החשבונות שלהם מוכנים לתת טיפ… ולראות מקרוב כמובן. היא ניגשה אל בעלה תחילה, כשהיא התיישבה מולו, ובידיה תומכות בה, פתחה את רגליה כדי להראות לו את הכוס שלה… ואת הנוף שהיא עומדת להעניק לכמה זרים אקראיים. הוא חייך אליה חיוך ערמומי כשהכניס קצת כסף לחגורת הבירית שלה.

מרי התגלגלה על הבמה אל הבחור הבא, שמה את עצמה באותה תנוחה ופתחה שוב את רגליה. היא התבוננה איך עיניו ננעלות עם הכוס החשוף שלה… הקפידה ללמוד את כל הפרטים שהוא יכול כשהוא שם גם קצת כסף בירית שלה. היא חזרה על זה עם האחרים והיא שמעה את השיר מסתיים, אבל כשהשיר השני התחיל היא הבינה שהיא כן חייבת לרקוד יותר… והיא כבר הייתה עירומה לגמרי. היא כבר הייתה חרמנית מלראות את כל החבר'ה האלה שחושקים בה, אבל ידעה שהיא לא יכולה ללכת רחוק… בלי אוננות, ובלי לפזר את הכוס שלה על הבמה. היא ניסתה להתקרר רק על ידי ריקוד קצת, אבל היא ידעה שהחבר'ה רוצים לראות עוד… כשהיא עלתה על ארבע וזחלה אליהם, נותנת להם לראות את הציצים שלה משתלשלים, לפני שהסתובבה ולאט לאט מרימה את התחת ומורדת את החלק הקדמי שלה כדי לתת להם נוף יפה מאחור… וגם על זה היא זכתה להרבה טיפים. השיר הסתיים והתקליטן התחיל להכריז על הרקדנית הבאה כשהיא התארגנה וירדה מהבמה. היא עמדה שם בחדר ההלבשה, עדיין עירומה לגמרי, וחשבה איך היא לא יכלה לחכות לזיין את בראדלי מאוחר יותר בזמן שהם דיברו על איך הבחורים בהו בגופה בצורה מעוותת.

ורוניקה עדיין הייתה שם, ושוחחה עם רקדנית אחרת שהכירה לה שזכה לשם "קנדי". קנדי דיברה על כך שהלקוח האחרון שילם לה 150 רק כדי לאכול אותה בחוץ, ועכשיו היא ניסתה להתקרר כי הוא היה כל כך טוב בזה. קנדי החליפה תלבושות כשמרי הסתכלה על המצלמה הנסתרת שלה, מוודאת שהיא יושבת על שולחנה בשקט, וממוקמת לעברם. מרי לבשה את הביקיני חזרה ורוניקה שאלה "אפשר לצלם את התמונה שלך עבור זאק? אני יודעת שהוא יחשוב שאתה לוהט". מרי אמרה בוודאות, בהנחה שזק הוא בעלה כשחייכה למצלמה. ורוניקה הודתה לה ואמרה "הוא הולך להיות כל כך מאוכזב שאתה נמצא בנישואים מונוגמיים", שאליו אמרה מרי בשובבות "סליחה!". הם צחקו קצת ומרי הבחינה בבחור גדול שנכנס לחדר ההלבשה. הבנות האחרות פשוט שאלו אותו "מה קורה, האלק" (כנראה שזה היה הכינוי שלו, אבל זה היה הולם כי הוא נראה כל כך חזק). האלק בדיוק ענה "הלקוח ביקש פרטי בביתן 4 עם הבחורה החדשה". לאחר מכן האלק הציג את עצמו בתור האבטחה והודיע למרי שאם יש לה בעיות פשוט ליידע אותו. לאחר מכן הוא ביקש ממנה ללכת אחריו לתא, שאליו מרי רק אמרה תודה והלכה בעקבותיה… אבל היא עשתה מחשבות שניות.

מרי חשבה לעצמה "אולי זה רעיון רע, אולי אני פשוט צריכה להפסיק עכשיו ולעזוב עם בראדלי… הייתי צריכה להגיד להם מקדימה שאני לא עושה ריקודים פרטיים… אבל זה כנראה לא עניין גדול, אני רק צריך לקבוע את הכללים מראש… אני לא רוצה לתת לדברים לצאת משליטה א

רווח". אבל הדבר הבא שהיא ידעה שליוותה לשתיהן היא פגשה את אחד מהחבר'ה מהשורה הראשונה שהיא רקדה מולם רק לפני דקות ספורות. הוא חייך אליה, שאליו היא חזרה עם "היי" עצבני כשהאלק סגר את הווילון כדי לתת להם פרטיות. האיש שאל אותה "מה התעריפים שלך?" כשהיא ניגשה אליו והתיישבה על ברכיו. מרי נתפסה לא מוכנה וגמגם "אין לי תעריפים… אני לא עושה שום דבר כזה כי אני נשואה…" כשהיא הורידה את החולצה שלה, שמה לב שגם לו יש טבעת נישואין. היא הוסיפה "אני אתן לך להסתכל טוב על הכוס שלי בכל זאת" כשהיא קמה והפילה את התחתונים שלה, מפשעתה בגובה העיניים. הוא שאל אותה "אפשר לעבוד ביד?", והיא חשבה שנייה ואמרה "את יכולה להתנקות בזמן שאת מסתכלת על אצבע את עצמי… לא אכפת לי, וללא תשלום נוסף". היא יכלה לומר שהבחור רוצה יותר, אבל הרעיון שהוא יכול להגיע רחוק כמו שהוא ללא תשלום נוסף לפחות עשה את זה שווה את זה.

היא שמעה אותו משחרר את מכנסיו ומושך אותם מטה בזמן שהיא משפשפת את הציצים שלה על פניו. הוא נראה בכושר, אבל היא עדיין הופתעה מכמה גופו מוצק כשהיא שפשפה את חזהו וזרועותיו… היא הסתובבה כדי לשים את ישבנה בפניו, והתבוננה איך הוא מלטף לאט את איברו הצנום הארוך… זה הייתה חסרת שיער שם למטה, בדיוק כפי שהיא גם הייתה חסרת שיער. היא התכופפה כדי להראות את הכוס שלה מאחור, והרגישה את ידו תומכת ברגלה כשהיא הגיעה בין רגליה ופותחת את הכוס שלה. היא שפשפה ומיששה את עצמה קצת תוך שהיא מכניסה את הכוס שלה מספיק קרוב כדי שתוכל להרגיש את נשימתו. היא הרגישה את היד שלו שהחזיקה את רגלה רצה עד ישבנה, והוא לחץ ומשך אותה, חושף אותה עוד יותר… ואז קירב אותה ותחב את לשונו בתוכה. היא התנשפה כשהרגישה שהוא מלקק את הכוס שלה, אבל התעשתה במהירות והסתובבה ואמרה "בלי לשון, ילד שובב". הבחור גישש את הציצים שלה, בדק בבירור ממה הוא יכול לברוח… מרי פשוט אמרה "אני חושבת שהשיר כמעט נגמר" כשהיא ראתה אותו משחק עם הציצים שלה ומלטף את הזין שלו לפניה. הבחור פשוט חייך ואמר "שילמתי על שני שירים" כשידו שליטפה את פטמותיה הורדה לאט כדי לשפשף את החריץ שלה. הוא היה המום מכמה שהיא הייתה רטובה, בבירור שהמצב התעורר, כשהחליק כמה אצבעות לתוכה. היא התנשפה ושמעה את השיר השני רק מתחיל כשהבחור שאל אותה "האם זה באמת בעלך בחוץ?". מרי אמרה "כן" כשהתחילה לשבת על ברכיו לפני שהרגישה שהזין שלו מתנגש בה. הוא הזיז את ידו שאיתה ליטף כדי לאפשר גישה ומשך אותה כלפי מטה לעברו, אבל היא קמה במהירות ואמרה "אני לא יכולה לעשות את זה" ברגע שהיא הרגישה את הזין שלו נגד הכוס שלה. הוא ליטף את עצמו שוב ושאל "איך הוא יגיב שאגיד לו שלאשתו יש כוס טעים?" כשהוא המשיך לחקור את הכוס שלה באצבעותיו.

הדאגה הכתה את מרי כשאמרה לו "זה יעצבן אותו, בבקשה אל תגיד כלום… חוץ מזה, אתה לא אמור לגעת". הבחור חייך כשאמר "נראה שאתה בסדר עם שאני נוגע בך עכשיו… אני מניח שאני יכול להימנע מלספר לו, כל עוד אתה מראה לי כמה טוב משחק הראש שלך". מרי ידעה שהוא לא באמת יכול להוכיח שום דבר, אבל היא לא רצתה שבראדלי בכלל יחשוב שזה אפשרי… היא אמרה באי רצון "אני אמצץ את זה, אבל רק ל-10 שניות וזהו… אתה יכול" לא אומר כלום!". הוא חייך ואחז בה את הזין שלו כשהיא לקחה את הזמן שלה להחליק בין רגליו ולהתחיל למצוץ את הזין שלו. הוא פלט גניחה, ומרי שנאה שהיא מתעוררת מסחיטה… אולי היא פשוט אהבה שאין לה יותר תירוצים לא לעשות את מה שהיא באמת רוצה לעשות. היא החזיקה את הזין שלו ביד שמאל כשהיא ממששה את עצמה בימנית… היא הניעה את ראשה למעלה ולמטה כשהיא מושיטה את לשונה אל ראש הזין שלו, והיא ראתה הבזק… היא הרימה את מבטה, ו הבחור צילם אותה עם הטלפון שלו בזמן שהיא מצצה אותו. מרי הרימה אליו את מבטה ואמרה "מה לעזאזל, את לא יכולה לעשות את זה"… הבחור הראה לה את התמונה ואמר "אני בטוח שבעלך יעשה חרא בקופים אם הוא יראה את זה" תוך כדי שהוא מצחקק. מרי הבינה מה קורה ואמרה "אז את סוחטת אותי?… מה את רוצה, אני כבר מוצצת לך את הזין?". הבחור חייך ואמר "הייתי רוצה לראות איך זה לזיין את אשתו" כשהוא מנופף בזין שלו בפניה.

מרי התעצבנה כשהבינה מה קורה… אבל מה שבאמת הרגיז אותה זה שהיא נדלקה על כל זה… היא שנאה את עצמה על כך שהתעוררה בגלל שסחטו אותה… אבל היא הייתה, אי אפשר להכחיש את זה . הבחור שלף קונדום והחליק אותו, ומרי עלתה עליו כשהיא אמרה "בבקשה מחק את התמונה"… היא שיפדה את עצמה לאט לאט על הזין שלו, מתבוננת בפניו בזמן שהוא חווה את הכוס שלה… נשוי, כוס אסור. היא ידעה שהוא נשוי, ואיפשהו בחוץ יש אישה שבעלה היא התחילה לזיין… למה זה הדליק אותה גם, היא לא ידעה…

אבל זה בהחלט קרה. היא מעולם לא הלכה למעשה לבגוד בבעלה… למרות שזה קרה בעבר, זה תמיד נראה כאילו קרה… היא תרגיש אשמה, אבל זה גם הדליק אותה עד כדי כך שזה כמעט שווה זה… כל זה עבר במוחה כשהיא לאט התחילה לזיין אותו, נותנת לו בדיוק את מה שהוא רצה. הוא אחז בתחת שלה והחל למשוך אותה על הזין שלו, לפני שהרים אותה וכופף אותה כדי לזיין אותה מאחור. היא שמעה את השיר מסתיים וראתה את האלק כשהוא פותח באיטיות את הווילון, אומר להם "נגמר זמן" לפני שראתה אותה עירומה, מתכופף ומתעקם. הבחור אמר להאלק "אני מסיים עכשיו" בעודו נאנח ומשך בה בחוזקה. האלק חייך למרי ושאל אם היא בסדר, מה שהיא אישרה בהנהון כאשר הזר שזיין אותה מילא את הקונדום שלו.

הבחור אפילו לא אמר כלום, הוא פשוט שלף את הקונדום וזרק אותו לפח, הרים את המכנסיים ויצא החוצה על פני האלק (שעדיין היה שם והסתכל על מרי עירומה וזיין טרי). הוא שאל אם היא טובה בזמן שהיא הרימה את הביקיני שלה והתחילה ללבוש אותו בחזרה, ומרי הודיעה לו שהיא טובה לפני שהוא הלך משם בחיוך. מרי חשבה לעצמה "כנראה שאני צריכה לעזוב בקרוב… כבר דפקתי את הבעלים ואיזה זר אקראי, וככל שנעזוב מוקדם יותר כך היה הסיכוי שבראדלי ישמע על משהו קטן יותר". כשחזרה לחדר ההלבשה, היא ידעה שהיו לה מספיק ריגושים ללילה, למרות שהיא עדיין עצבנית… אבל זה לא משהו שבעלה לא יכול היה לעזור לה איתו. היא חלפה על פני האלק כשהוא יצא מחדר ההלבשה, והיא חשבה לעצמה "הוא בטח חושב שזנתי את עצמי עם הבחור הזה… למרות שנתתי לו הכל בחינם"… היא לא הייתה בטוחה מה יותר גרוע באמת. . היא העיפה מבט על הרצפה ויכלה לראות את בראדלי מדבר עם קנדי לאחר שעשה זריקה נוספת, והיא לא יכלה שלא לתהות כמה הוא היה צריך לשתות עד לנקודה זו… היא חשבה שהיא תצטרך להיות האחת לנסוע חזרה למלון… אבל לפני שהספיקה לחשוב יותר היא שמעה את הדיג'יי קורא לה לחזור לבמה. היא שמה לב שיש שם יותר אנשים מקודם, והקהל נראה קצת יותר סוער, וחשבה לעצמה "אולי עוד ריקוד כדי להראות להם את הכוס הדפוקה שלי" כשהיא יצאה על הבמה.

עוד לבוא…