לולי ומולי

Spread the love

נערות ליווי בתל אביב :כשפגשתי את מולי לראשונה, ידעתי בדיוק למה אני נכנסת. שנינו היינו בבר והיא הייתה מטויחת, רוקדת על שולחן כשכל החברים שלה מעודדים אותה. הם נהנו והיא נראתה סקסית כמו לעזאזל בחצאית הקצרה שלה. יכולתי לאשר בקלות שהיא לובשת חוטיני סגול סקסי. בכל מקרה, אחרי שהיא ירדה מהשולחן, היא עשתה את דרכה לשירותים. הלכתי מאחוריה ו"בטעות" נתקלתי בה בדרכה חזרה לחברים שלה. האשמתי אותה שהיא נתקלה בי ולמרבה המזל היא אהבה את מה שראתה.

התחלנו לדבר – לפלרטט, באמת. היא הזמינה אותי להצטרף אליה ואל חבריה וכעבור חצי שנה אנחנו עדיין ביחד. היא אחת הבחורות הסקסיות והמטורפות שיצאתי איתי. אני בגודל 6'2 והיא בדיוק איך שאני אוהב אותם – שיער קצר, חמוד וארוך עד אמצע הגב, ציצים גדולים ותחת עגול שמבצבץ יפה. היא עומדת על 5'2 אינץ' ויש לה עיניים ירוקות ושיער שחור עם ציצים 34 C שנראים נהדר על המסגרת הקטנה שלה. קיבלתי המון מחמאות מחברים ובני משפחה על הנחיתה של בחורה כל כך מדהימה.

זה החלק הגדול. החלק הלא כל כך גדול הוא שהיא נבגדה על ידי כמה חברים והיא יכולה להיות נצמדת לפעמים. למה מישהו יהיה טיפש מספיק כדי לבגוד בה זה מעבר לי. בכל מקרה, בגלל זה, לפעמים אני משלם בסופו של דבר על כל מעשיהם הלא נכונים. היא יכולה להיות חסרת ביטחון ולעתים קרובות שולחת לי הודעות, שואלת אותי איפה אני ומה אני עושה. אני בטוח שכולכם מכירים את הסוג. זה נהיה מעייף עד שיש לי אותה על ארבע והזין שלי קבור עמוק בתוך הכוס החמה והקטנה שלה.

בנוסף, בגלל חוסר הביטחון שלה, היא מנסה יותר לרצות אותי. אין לי זין של כוכב פורנו, אבל הוא גדול מהרגיל עם ראש פטרייה גדול שגדול מהפיר. כשאנחנו במיטה, היא רוצה לשמח אותי ומוכנה לעשות הכל. היא בהחלט כנועה ואני מנצלת עד הסוף. ניסינו כמעט הכל והיא תמיד מוכנה לעשות כל מה שאני אגיד לה.

הדבר הכי פרוע שהיא עשתה זה כנראה כשהייתה לי למצוץ לי את הזין אחרי שגמרתי בתחת של החברות הכי טובות שלה. כן, ביקשתי ממנה לשכנע את החברה הכי טובה שלה להצטרף אלינו לשלישיה. כשהיא עשתה את זה, ידעתי שאני הבעלים שלה והיא תעשה בדיוק מה שאגיד לה לעשות. אני מתייחס אליה טוב והיא אומרת לי לעתים קרובות שאני החבר הכי טוב שהיה לה אי פעם.

יום אחד חזרנו הביתה שיכורים מבילוי לילי עם החברים שלה. כמו בלילה שבו פגשתי אותה לראשונה, היא השתכרה ונהנתה עם חברותיה. בסוף הלילה, הלכנו הביתה איתי ואמרנו לה כמה היא נראית סקסית וכמה קשה אני הולך לזיין אותה כשנגיע הביתה. כשהגענו לבסוף, עמדתי במילה שלי. קודם כל ביקשתי ממנה למצוץ לי את הזין כדי להכין אותה, זה תמיד עושה לה טוב ורטוב. כשהיא הלחיצה אותי היא עלתה על הגב וזייןתי אותה כמו שלא היה מעולם.

היא באמת הדליקה אותי עם החצאית הפלרטטנית שלבשה באותו לילה. בנוסף, היו כמה בחורים שניסו להגיע איתה… זה אף פעם לא הפריע לי. להיפך – מדליק אותי לדעת שהיא חוזרת איתי הביתה ואני זה שזוכה לזיין אותה. זה באמת סיבוב גדול כשהיא נראית לוהטת ובחורים אחרים פוגעים בה.

הערב לא היה יוצא דופן. כמה בחורים היכו אותה ושאלתי אותה אם זה מדליק אותה בידיעה שהחבר'ה האלה רצו לזיין אותה כי הם יכלו לראות את התחתונים שלה וקיוו לראות את הכוס הקירח שלה. כשאמרתי לה את זה כשזיין אותה, התקרבה אליה לאורגזמה.

כנראה המשכתי יותר מחצי שעה, פשוט דופק את הכוס הקטן וההדוק הזה שלה, נותן לה יותר אורגזמות ממה שיכולתי לזכור כשהתפרצתי לבסוף, צובע את הקירות הפנימיים של הכוס שלה בהצטיינות שלי וגורם לה לצרוח עם תענוג כשיריתי עמוק לתוכה. היא תמיד אוהבת להרגיש את הזרע שלי יורה לתוך הכוס שלה.

כשהגענו הביתה, נכנסנו היישר לחדר שלי. כל כך מיהרנו שלא סגרנו את הדלת מאחורינו. עד כמה שהיא אוהבת את לולי, מולי הייתה מוזרה כשהיא הייתה בחדר בזמן שקיימנו יחסי מין. היא הייתה בוהה בנו וזה היה מפחיד את מולי. אז, בדרך כלל שמרנו אותה בחוץ עד שסיימנו, אבל, הלילה, היינו כל כך נואשים זה מזה שלא זכרנו לסגור את הדלת.

כשסיימתי לזיין את מולי, הסתכלתי ושמתי לב שלולי הייתה בפינה רק שוכבת ומסתכלת עלינו. עם זאת, היא עשתה משהו שהיה קצת מוזר, אבל בסופו של דבר התעלמתי. בזמן ששכבתי במיטה ליד מולי, לולי הרימה את אפה באוויר והתחילה לרחרח מסביב, מנסה להבין מה היא מריחה. היא קמה במהירות והמשיכה לרחרח את האוויר כשהיא התקרבה אלינו יותר ויותר. עדיין זמזמתי והחלטתי לתת לה להבין מה היא מחפשת כשהנחתי את ראשי לאחור על הכרית.

"אוי לעזאזל!" מולי פתאום צעקה. הסתובבתי לראות מה קרה וראיתי את לולי מנסה ללקק את הכוס שלה. זה בהחלט נהיה מעניין.

"התרחק! תתרחקי, לולי!" היא צעקה על הכלב שלי, מנסה להדוף אותה, אבל לולי

לא הקשיבה וניסיתי ללקק אותה כמה פעמים לפני שאמרתי משהו שהפתיע אותה.

"מולי! תפסיק לצעוק עליה!"

"מותק, היא מנסה ללקק את הכוס שלי. מה לעזאזל!"

"תן לה."

"מה? אתה פאקינג חולה?" היא שאלה, כשניסתה להדוף אותה. לולי די התעקשה להשיג את מה שהיא מחפשת.

"תפסיק לדחוף אותה ותן לה לעשות מה שהיא רוצה." הייתי קצת יותר חזק עם קול סמכותי. זה היה אותו קול שהיא הייתה מגיבה אליו כשהייתי מזמין אותה. אותו קול שפנה לצד הכנוע שלה.

"… אבל, מותק. זה מרגיש מוזר." היא הגיבה בטון מובס.

"תפתחי לה את הרגליים." אמרתי לה, שוב בקול סמכותי. הייתי די בטוח מה לולי מחפש, ומוחי המעוות רצה לראות אם לולי באמת מחפש את מה שחשבתי.

בלי להתווכח בחזרה, מולי התחילה לאט לאט לפתוח את רגליה, מביטה בי במבט שאמר לי שהיא לא מאמינה שאני גורם לה לעשות את זה. הזרע שלי נזל מהכוס שלה ולולי התחילה ללקק אותו. היא המשיכה ללקק את הכוס של מולי, שוב ושוב ושוב.

ראשה של מולי נפל במהרה לאחור ועיניה נעצמו כשהחלה לגנוח. היה ברור שהיא אוהבת את הדרך שבה לולי ליקקה את הכוס שלה, בלי לדעת שמה שהיא באמת מחפשת זה ההצטיינות שלי. בלי ידיעתה של מולי, הרשיתי ללולי ללקק את ההצטיינות שלי בכל פעם שהייתי בחדר שלי ומתנקה. הכל התחיל מתוך סקרנות חולנית, אבל העובדה הייתה שהיא אהבה לטשטש את זה.

לפני קרוב לשנה, לפני שפגשתי את מולי, הייתי בחדר שלי והתנתקתי. זה היה באמצע השבוע ויצאתי עם כמה חברים. חזרתי הביתה מזמזם ומכיוון שפגעתי באותו לילה, הלכתי הביתה לטפל בעצמי. כשסוף סוף הגעתי, היה לי גמר על הידיים ולולי במקרה שכבה במיטה לידי. הושטתי את ידי החוצה והצעתי ללולי את ההצטיינות כדי לראות מה היא תעשה. היא הריחה וליקקה אותו מיד, כמו כל כלבה טובה. כשראיתי את זה, קראתי לה והיא קמה. טפחתי על הבטן והיא התחילה במהירות ללקק את הגמר על הבטן שלי. לאחר מכן, היא התחילה ללקק לי את הזין לאחר שסיימה עם הגמר על הבטן.

לולי היא הצלה. היא מתאגרפת במשקל 50 ק"ג והבעלים הקודם שלה החזיק אותה במשך כמה שנים לפני שהכניס אותה לאימוץ. היא כלבה טובה, אבל הוא היה בצבא והתמקם בחו"ל. לפחות זה הסיפור שסיפרו לי. בשנה וחצי האחרונות, לולי היה כלב נהדר. האחיינית שלי עזרה לי לקרוא לה. לולי הוא קיצור של Lollipop כי לפי סנדי היא מלקקת את כולם כאילו היו סוכרייה על מקל.

בהתחלה הלשון שלה הרגישה מוזרה, אבל זה התחיל להרגיש טוב ויכולתי להרגיש את הזין שלי מתחיל להתקשות. הרגשתי מבולבל לגבי כל העניין, אבל מעולם לא דחפתי אותה. הייתי סקרן לאן זה יגיע. לפני שידעתי את זה, הזין שלי היה קשה ומוכן לסיבוב השני. תפסתי את הזין והתחלתי שוב לאונן, רק שהפעם לולי המשיכה ללקק את ראש הזין שלי. היד שלי ליטפה למעלה ולמטה שלי בעודי נהניתי מהלשון שלה על קצה הזין שלי. זו הייתה הגרסה שלה למציצה, אבל זה הרגיש ממש טוב. זה היה פאקינג מבלבל. איך כלב יכול לגרום לי לעורר מינית?

המשכתי להתנער כשהיא המשיכה ללקק לי את הזין. זה היה צירוף מקרים מצחיק שלעולם לא יכולתי לחלוק עם סנדי. לולי הייתה נאמנה לשמה בכך שליקקה את הזין שלי כאילו היא ליקקה, כן, ניחשתם נכון, סוכרייה על מקל. זה נראה כאילו לולי ניסתה להבין כמה ליקוקים יידרש כדי לגרום לי לגמור. בסופו של דבר התנתקתי עוד כמה פעמים באותו לילה לפני שנרדמתי סוף סוף. לולי נראה מאוד מאושר עם בטן מלאה בהצטיינות.

כמו ילדה עם צעצוע חדש, רצתי הביתה למחרת אחרי העבודה ואחרי שלקחתי אותה לטיול ואכלתי ארוחת ערב, עירומה לגמרי וקפצתי למיטה. לולי הייתה שם לידי. התחלתי לגנוב והיא התחילה ללקק את הסוכרייה האהובה עליה. הדבר החדש הזה בינינו הפך במהרה לדבר לילי. היא לא הצליחה לקבל מספיק מהזרע שלי ואהבתי את תחושת הלשון שלה על הזין שלי.

אחרי שמולי ואני התחלנו לצאת, לא התפרקתי כל כך הרבה ולולי נשללה מההצטיינות שלי. עבר זמן מה מאז שהיתה לה הצטיינות, אז אני יכול רק לדמיין שהיא הייתה נואשת לאיזה לילה גורלי.

היא העניקה למולי ליקוק כמו שלא היה מעולם כשהלשון ליקקה את הכוס שלה כמו שרק כלב יכול כשהם מוצאים משהו שהם אוהבים. ברור שהיא עשתה משהו נכון כי מולי התחילה לדחוף את ירכיה למעלה ולמטה והגניחות שלה התגברו יותר ויותר כשהיא שמרה איתי על קשר עין. יכולתי לראות את ההנאה שהיא חווה דרך העיניים שלה, עד שהיא צעקה שהיא גומרת. אחריה קמה גניחה חזקה וארוכה לפני שהיא התחננה שאמשוך את לולי משם, ואמרה לי שהיא לא יכולה יותר, בטענה שהיא מאבדת את דעתה.

משכתי את לולי משם והוצאתי אותה מהחדר, סגרתי את הדלת מאחורי לפני שנכנסתי שוב למיטה.

"לעזאזל, מותק! זה היה פאקינג מדהים! האם ידעת שהיא הולכת

ג לעשות את זה?"

"לא, אין מושג. אתה חושב שהיא לסבית?" שאלתי בחיוך, כשצחקתי מהבדיחה המטופשת שלי.

"מותק, זה באמת הדליק אותך? תראה את הזין שלך!" הזין שלי היה נוקשה והצביע צפונה.

"לעזאזל כן! זה הדבר הכי חם שראיתי אי פעם. שתי הכלבות שלי קיימו יחסי מין." אמרתי לה עם חיוך עדיין על הפנים. היא התחילה לצחוק מההערה שלי כשהיא ניסתה לדגדג כדי לחזור אליי.

"זה באמת הדליק אותך?" שאלה בקולה המתוק.

"כֵּן. זה היה כל כך מגעיל ומושחת. זה הדליק אותי לראות אותה מלקקת לי את הזרע מהכוס שלך ואז את האופן שבו נאנחת. היא נתנה לך הנאה בעל פה וזה גרם לך לגמור. זה היה פראי לעזאזל!"

"הו באמת? אולי אתה צריך להיכנס לכוס שלי בכל פעם כדי שהיא תוכל לעשות את זה שוב." היא אמרה כשהיא עלתה עלי והובילה את הזין הקשה שלי לתוך הכוס הרטוב שלה כשהיא התחילה לרכוב עליי על בוקרת.

"זה מה שאתה רוצה, מותק? אתה רוצה את הזין שלך בכוס המטונפת והקטנה שלי כדי שתוכל למלא אותי בהצטיינות שלך ותגרום ללולי להיכנס לכאן וללקק הכל?"

היא כל הזמן דיברה איתי מלוכלך על כך שגמרתי בה ועל לולי ללקק לה את הכוס. היא אפילו הזכירה שבאתי כשלא הייתי בבית כדי שהיא תוכל לבלות קצת לבד עם לולי ותלקק לה את הכוס. לא הייתי בטוח עד כמה היא רצינית אבל, הדיבורים המלוכלכים שלה גרמו לי להתקרב לגמר ואני בטוח שהיא יכלה לראות את זה בפנים שלי.

"זה מה שאתה אוהב לשמוע, מותק. שהכלבה הקטנה שלך אוהבת ללקק את הכוס שלי?"

זה הספיק. נכנסתי בכוס שלה כאילו זו הייתה הפעם הראשונה באותו לילה. כל הדיבורים שלה הביאו אותי במערבולת והגעתי כמו אלוף מזוין. היא ירדה ממני ונשכבה לידי, שאלה אותי אם מה שהיא אמרה הדליק אותי. אמרתי לה שכן ושאלתי אם היא רצינית לגבי לבוא כשאני לא שם.

"אולי." היא אמרה לי תוך כדי קריצת עין. לעזאזל, זה היה חם רק מלחשוב על זה.

"תִינוֹק?"

"כֵּן?" עניתי, לא בטוח מה עובר לה בראש.

"אתה יכול לפתוח את הדלת ולתת ללולי להיכנס?"

אחרי אותו לילה, לולי הפכה לחלק מהאהבה שלנו. בהתחלה, תפקידה הוגבל ללקק את הכוס של מולי לאחר שגמרתי בה, לתת לה כמה אורגזמות עד שהיא התחננה שאמשוך אותה משם. בהדרגה זה השתנה ולולי נעשתה מעורבת יותר בזמן שהזדיינו.

התחלנו לעשות שלישיות עם לולי שבהן אני אולי מזיין את מולי מאחור ולולי יתחיל ללקק אותה מלמטה. זה היה אחד האהובים עלי כי יכולתי להרגיש את הלשון שלה על הזין שלי כשלולי תקע את ראשה מתחתינו כדי ללקק את הכוס שלה.

"את אוהבת את זה, מותק? אתה יכול להרגיש את הלשון של הילדה הקטנה שלך על הזין שלך?"

פעמים אחרות, מולי הייתה רוכבת עליי על בוקרת רוורסת. זה רק הקל על לולי לתקוף את הכוס של מולי בזמן שהזדיינו. אני נשבע, מולי הייתה לגמרי בעניין של כל האינטראקציה המושחתת בינה לבין לולי. אולי היא לא הייתה בעד זה בהתחלה, אבל היא הייתה לגמרי בפנים אחרי הפעם הראשונה. היא ביקשה שנאפשר ללולי להישאר בחדר בפעם הראשונה שהצטרפה אלינו. היא אהבה ללקק את הכוס שלה בזמן שדחפתי את הזין שלי עמוק לתוך הכוס שלה.

עוד אחד מהאהובים עליה היה לגמור לה בתחת. היא הייתה מתחילה למעשה ליילל כאשר לולי נתנה לה עבודת שפה. ידעתי מה היא חווה כי בכמה הזדמנויות, כשהייתי לבד עם לולי, תפסתי את רוב הזרע שלי ביד והושטתי יד כדי לפזר אותו בסדק שלי. אני אגיד לך, זו חוויה שלא תשכח לעולם. לולי נתנה לי את אחת מעבודות החישוק הטובות ביותר שחוויתי אי פעם, הדרך שבה הלשון שלה פשוט ממשיכה והולכת והולכת היא פשוט נפלאה.

לילה אחד אחרי שליקקתי את הכוס של מולי, משכתי את לולי, אבל לא טרחתי להוציא אותה מהחדר. הצבעתי על המיטה שלה ואמרתי לה לשכב. במקום זאת, היא הלכה רק באמצע הדרך לשם לפני שחזרה איתנו למיטה והתחילה ללקק את הזין שלי. ניסיתי להדוף אותה, אבל מולי ביקשה ממני לתת לה. היא התחילה לשפשף את הכוס שלה, ואמרה לי כמה חם הוא נראה. היא מיששה את עצמה כשראתה את הלשון של לולי על הזין שלי. בתורו, זה הגיב כמו שהוא תמיד הגיב בכל פעם שהיא ליקקה אותו. לולי העבירה את הלשון שלה למעלה ולמטה על הפיר שלי, גרמה לי להרגיש טוב והזין שלי התחיל להיות קשה.

לא אחד שיתן לזקפה טובה לבזבז, מולי חזרה עלי. רוכבת על הזין שלי ומספרת כמה חרמן היא התבוננה בלולי מלקקת לי את הזין. אחרי אותו לילה, אחרי שלולי סיימה ללקק את הכוס שלה, היא הייתה באה ומנקה לי את הזין. הזין שלי יתקשה ומולי ואני בקרוב נתזיין זמן קצר אחר כך.

"אתה יודע מה אני חושב שיהיה כל כך חם?"

מולי ואני יצאנו בערך שנה בערך בזמן הזה ושכבנו במיטה, מותשים ונחנו אחרי שזייןנו שלוש פעמים רצופות לפני שהיא הציגה את השאלה הזו בפניי.

"איזה מותק?"

"אם יכולת לזיין את לולי. זה יהיה כל כך מטורף. האם אתה יכול לדמיין?"

המחשבה חלפה במוחי בכמה הזדמנויות. שמתי לב לאופן שבו שפתי הכוס שלה בולטות מאחוריה, אבל

מעולם לא יכולתי לדמיין את הזין שלי משתלב בה. בסופו של דבר רק אפגע בה ולא הייתי מוכן לעשות לה את זה.

"גם אם הייתי רוצה, הכוס שלה קטן מדי."

"כן, אתה כנראה צודק. ובכל זאת, אתה חייב להודות, זה היה כל כך מגעיל. הכלבה הזאת כל כך אוהבת אותך, היא תשמח שתמלא אותה בהצטיינות שהיא כל כך אוהבת".

עד מהרה שינינו נושא, אבל הרעיון לא בדיוק עזב את מחשבותיי.

מולי ואני עבדנו במהלך השבוע ובדרך כלל התראינו רק בסוף השבוע. היא הייתה באה ביום שישי ולא עוזבת עד יום שני בבוקר. היא הייתה נוסעת ישר לעבודה בימי שני בבוקר. בשאר השבוע, היינו רק לולי ואני.

כמה שבועות אחרי שמולי הזכירה שאני מזיין את לולי, הייתי במיטה, עירומה והתכוננתי לאונן. לולי בדרך כלל היה שם ועוזר. משום מה, הפעם היא הייתה לידי על המיטה עם הגב אליי. הסתכלתי ויכולתי לראות את שפתי הכוס הבולטות שלה. שחררתי את הזין שלי והחלטתי לחקור קצת. התחלתי לאט, פשוט העברתי את האצבע שלי על הכוס שלה, למעלה ולמטה בחריץ שלה, כמו שמולי אהבה את זה. לולי לא הגיבה בהתחלה, אבל זה לא עצר אותי.

עצרתי לרגע והושטתי את ה-KY ששמרתי בשולחן הלילה שלי. הנחתי קצת גם על האצבע שלי וגם על החריץ הקטן שלה וחזרתי לשחק עם הכוס שלה. כל העניין עורר אותי. היא הייתה הכלבה שלי, אבל המשחק עם הכוס שלה הקשה עליי והנשימה שלי התחילה לעלות. ככל שהתעוררתי יותר, התחלתי מהר יותר לשפשף את הכוס שלה. עד מהרה, הבדל הקטן שיש לה לזנב התחיל לכשכש מצד לצד, מהר יותר ויותר. לא יכולתי להתאפק יותר והאצבע שלי החליקה לתוכה. לא האמנתי שאני ממש מזיין את הכלב שלי באצבע והיא פשוט שכבה שם, ואפשרה לי כשהאצבע שלי המשיכה להחליק פנימה והחוצה. מולי צדקה. היא אפשרה להתעלל בה ואהבה את זה.

זה היה כשהראש הקטן שלי החליט שאני צריך לנסות לזיין אותה. מזיין אותה באצבע אחת והייתי צריך לראות כמה גדול הכוס שלה יכול להגיע. ניסיתי להחדיר אצבע שנייה ונראה היה שלולי חווה אי נוחות מסוימת, אבל לא מספיק כדי להתרחק. היא פשוט המשיכה לכשכש בזנבה הקטן והעמוק. המשכתי על זה והזין שלי התחיל לכאוב כשהיה קשה יותר עם עודף של דם שזורם לתוכו. היחסים שלי עם לולי היו כמובן שונים לגמרי ממה שהיו לבעלי כלבים אחרים עם הכלבים שלהם. היא אהבה לאכול את ההצטיינות שלי ולקחה חלק בהכנת מולי ובאהבתי. היום יהיה התחלה חדשה עבורנו. הגיע הזמן להשלים את מערכת היחסים הלא שגרתית שלנו.

ערכתי את הזין שלי בשורה ושפכתי כמות נדיבה של KY על הזין שלי ושפתי הכוס שלה לפני שהתחלתי לשפשף את ראש הזין שלי למעלה ולמטה החריץ שלה, באותו אופן שבו גירתי אותה עם האצבע שלי. מאוחר יותר גיליתי שזאת הייתה הדרך שבה חתך היה מפתה אותה לפני שהעלה אותה. הוא היה ללקק את הכוס שלה כדי להכין אותה. המשכתי לשפשף אותה בזין שלי והזנב שלה לא הפסיק לכשכש בזמן שהיא שכבה שם על המיטה ונהנית ממה שאני עושה לה. המשכתי לשפשף את שפתי הכוס שלה עד שלא יכולתי לחכות יותר. אני צריך להיות בה. הייתי צריך לזיין אותה.

החזקתי אותה במקומה ביד אחת, תפסתי את הזין שלי ביד השנייה והתחלתי לדחוף קדימה. שפתי הכוס שלה התחילו להיפתח והזין שלי התחיל להיכנס פנימה. ברגע שראש הזין השמן שלי התחיל למתוח אותה, היא התחילה ליילל בקול. זה היה כאילו היא בוכה. יכולתי רק להניח שכנראה מותח אותה בפעם הראשונה. כנראה מעולם לא דפקו אותה לפני כן.

כשהיא התחילה ליילל בקול, הייתי צריך לפרוש. במקום זאת, זה רק עורר אותי יותר וגרם לי לרצות לזיין אותה אפילו יותר. דחפתי פנימה חזק יותר וראש הזין שלי צץ פנימה. כמה שהיא ייבבה, המשכתי לדחוף פנימה עד שהזין שלי נכנס לגמרי. בלי הגזמה, הכוס שלה היה הכוס הכי צמוד והכי לוהט שזייןתי אי פעם. זה היה כל כך חזק שזה הרגיש כאילו יד של מישהו אוחזת בזין שלי. כל הזמן שנדחפתי פנימה, היא ניסתה להתרחק, אבל עכשיו היא פשוט נשארה בלי לזוז או לנסות לברוח והכוס הקטן שלה הרגיש מדהים.

התחלתי למשוך החוצה ולדחוף פנימה ועד מהרה היה לי קצב הולך כשהכוס שלה אוחז בזין שלי כשזיין אותה. זה מטורף להגיד בקול, אבל ממש מזיין את הכלב שלי. רמת העוררות שלי הייתה דרך הגג וידעתי שלא אחזיק מעמד זמן רב. חשבתי על זה לשנייה והבנתי שהדבר הנהדר בלהזיין את לולי הוא שאני לא צריך לדאוג שיחזיק מעמד לאורך זמן. זה לא היה שהיא התכוונה להתלונן. תפסתי אותה והתחלתי לזיין אותה בחוזקה מתוך כוונה לגמור. מהר מאוד האגוזים שלי התהדקו וידעתי שאני קרוב.

כמה מטורף לעזאזל? התכוננתי לגמור בכוס של לולי כשהזין שלי דחוס עמוק בכוס שלה. כל העניין היה אינטנסיבי! המשכתי לזיין אותה ללא הפסקה ותוך פחות מדקה יריתי

אני נכנסת אליה בהצטיינות, מרגישה את אותה הרגשה מדהימה שהרגשתי כשזיין את מולי. כשסיימתי, משכתי והשכבתי על הגב, עוצר נשימה וחשבתי על כל החרא המטורף שעשיתי בחיי, זה כנראה היה בראש הרשימה.

הסתכלתי וראיתי את לולי עם ראשה בין רגליה מתחילה ללקק את הכוס שלה כשהזרע שלי מטפטף החוצה. כלבה מטורפת, אפילו אחרי שאנסתי את הכוס הקטן שלה, היא עדיין רצתה ללקק את ההצטיינות של האדון שלה. לאחר מכן, כשהיא סיימה עם הכוס שלה היא קמה וניגשה לחפש עוד כשהיא התחילה לנקות לי את הזין. מיותר לציין שהזין שלי התחיל להתקשות שוב.

עשיתי אותה שוב? בוודאי שעשיתי. תפסתי והפכתי אותה. הדבר המעניין היה שבפעם השנייה שהתחלתי לזיין אותה, הזין שלי החליק פנימה הרבה יותר קל, ולא פעם אחת היא ניסתה להתרחק. היא פשוט עמדה שם ואפשרה לי לנצל אותה. האם זו הייתה ההוכחה שהיא אהבה את זה? בסופו של דבר הזיין אותה שלוש פעמים בלילה הראשון.

עד כמה שהתרגשתי כל היום בעבודה, מצפה לחזור על הלילה הקודם עם לולי, בערך שיניתי את דעתי כשהגעתי הביתה. כשהגעתי לשם, בסופו של דבר האכלתי אותה לפני שלקחתי אותה לטיול. ההליכה הארוכה במיוחד נתנה לי זמן לחשוב ואני בטוח שהיא אהבה את הזמן הנוסף מחוץ לדירה. אחרי שחזרנו, בסופו של דבר אכלתי ארוחת ערב ועשיתי קצת עבודה לפני שלבסוף הנחתי הכל והסתפקתי בטלוויזיה לפני שקראתי לזה לילה.

כשישבתי על הספה, לולי ניגשה והתיישבה לידי, מניחה את ראשה על ברכי. כשצפיתי בטלוויזיה, התחלתי בלי דעת ללטף ו"להבריש" את השיער שלה עם היד שלי בזמן שהורדתי אותו מהכתפיים שלה ועד רגליה האחוריות, שום דבר שלא עשיתי בעבר. במהלך ההליכה שלי, חשבתי על מעשיי מהלילה הקודם והתחלתי לתהות אם ניצלתי אותה במה שעשיתי. היא הייתה כלבה, אז זה לא היה שהיא יכולה לדבר. אבל, היא לא ניסתה לברוח בפעם השנייה שזיין אותה. למעשה, זה נראה כאילו היא באמת נהנית.

לפתע, יכולתי להרגיש את הזין שלי מתחיל להגיב כשהתחלתי להיזכר כמה הכוס הקטן שלה הרגיש על הזין שלי. זה ריגש אותי ויכולתי להרגיש את עצמי מתקשה לחשוב על איך היא נשמעה כשנכנסתי אליה לראשונה, זה היה כאילו היא נדפקת בפעם הראשונה כשמתחתי אותה. האם לקחתי את בתוליה? האם אני הראשון שזיין אי פעם את הכוס הקטן שלה?

בזמן שהמחשבות האלה חלפו בראשי, היד שלי נמשכה באופן טבעי לעבר החום של הכוס שלה. המוח שלי היה מבולבל כשחייתי את לולי המזוין בלילה הקודם, והזכרתי לעצמי את הכוס הצמוד שלה וכמה מדהים זה הרגיש כשנכנסתי אליה. התחלתי לשחק עם הכוס שלה ויכולתי להרגיש את הזנב הקשוח שלה מתחיל לכשכש מהר יותר ויותר ככל שגירתי אותה יותר. התעצבנתי והתחלתי לשפשף את זה חזק יותר ויותר והזנב שלה כשכש מהר יותר ויותר. המחשבה שאולי עשיתי משהו לא בסדר בלילה הקודם התפוגגה במהירות.

אחת האצבעות שלי התחילה לפלוש לכוס שלה והדבר המצחיק היה שהיא התחילה לייבב. זה לא היה חזק, כאילו פגעתי בה. זה נשמע יותר כמו גניחה, אם זה בכלל הגיוני. זו הייתה יללה אחת ארוכה ולא יבבה. היא המשיכה כשהאצבע שלי נכנסה ויצאה. גם אני התעוררתי מינית והזין שלי היה קשה כמו אבן. הרעיון לזיין שוב את הילדה הקטנה שלי היה משהו שהתחלתי להרהר. עד כאן הדאגה שלי לנצל אותה. מהתגובה שלה לזה שזיין אותה באצבע, נראה שהיא לא סובלת. בדיוק להיפך כשהיא המשיכה את היללה האיטית והארוכה שלה.

לאחר כחמש עשרה דקות של העונג מיני, היד שלי התחילה להתעייף והייתי צריך לנוח. הוצאתי את האצבע והדבר הכי מטורף קרה. משהו שמעולם לא ציפיתי לו. לולי קפצה מהספה ועמדה על הרצפה, היא הרימה את מבטה אלי והתחילה לבכות. היא הרימה את מבטה אליי וייבבה. היא נשמעה אותו דבר כמו כשאני חוזרת הביתה אחרי שנעדרתי הרבה זמן ואז היא תקעה לי את האף במפשעה והתחילה לרחרח. היא התחילה ללקק לי את המפשעה, זה היה כאילו היא הצליחה להריח את הזין שלי וידעה שאני קשה.

היא הפסיקה ללקק והדברים נעשו אפילו יותר מטורפים. היא הסתובבה ועמדה שם מולי כשהתחת שלה מצביע לעברי. היא הציגה את עצמה בפניי. היא הפנתה את ראשה אליי והחלה לייבב כשהיא התחילה לטחון את שפתי הכוס הנפוחות שלה אל רגליי. הכלבה הקטנה ממש התחננה שאזיין אותה. לעורר את הכוס שלה היה חרמן והיא התחננה לזין של אבא. היא הרגישה צורך לזיין אותה.

התכופפתי במהירות, דחפתי את המכנסיים הקצרים יחד עם התחתונים שלי אל הרצפה וקמתי על הברכיים כדי שהזין שלי יהיה באותה רמה כמו שפתי הכוס הנפוחות שלה. זה הרגיש טבעי להתכופף וללקק את הכוס שלה, זה היה מגיע לה, אחרי הכל. ככל שליקקתי את הכוס שלה, הזין שלי התקשה יותר, אם זה בכלל אפשרי

ible. סוף סוף הייתי מוכן לקחת את מה שהיה שלי. לולי הבהירה בצורה ברורה שהכוס שלה הוא שלי ושצריך לזיין אותה. הלכתי מאחוריה, סידרתי את הזין שלי עם שפתי הכוס הסקסיות שלה וירקתי כמה פעמים על הזין שלי. רציתי שזה יהיה משומן היטב כדי שלא יכאב לה הרבה להיכנס פנימה. הגיע הזמן.

סידרתי את הזין שלי ביד אחת ותפסתי אותה ביד השנייה והתחלתי לדחוף פנימה כשמושכת אותה אליי בחזרה. כשהתחלתי לחדור אליה, היא המשיכה לכשכש בזנב והשמיעה מה שנשמע כמו בכי. פשוט הנחתי שזו אנחת עונג, בדומה לאיך שמולי נשמעת כשאני נכנסת אליה לראשונה. היא רק מודיעה לי כמה טוב זה מרגיש. לולי פשוט עשתה את אותו הדבר. היא הודיעה לי על הערכתה.

בניגוד ללילה הקודם, תכננתי לקחת את הזמן שלי ולא רק לנסוע במלוא המרץ. היא התחננה שאזיין אותה ואני התכוונתי לקחת את הזמן ולוודא שהיא נהנית מזה. התחלתי לאט אחרי שירדתי. הכוס שלה הרגיש נהדר, הוא הרגיש צמוד בדיוק כמו בלילה הקודם. יצאתי החוצה ואז דחפתי בחזרה פנימה כשלולי פשוט עומדת שם ולא מנסה לברוח כמו בפעם הראשונה. במקום זאת, היא עמדה שם מתנשפת. לפעמים, זה הרגיש כאילו היא ניסתה לדחוף לאחור לחדירה מקסימלית. דוגי היה ללא ספק המועדף עליה וככה דפקתי אותה.

בחצי השעה הקרובה הייתי מתקרב לגמור, אבל הייתי עוצר לרגע לפני שהמשכתי. דחפתי את עצמי בזמן שהחזקתי אותה בעודי מזיין אותה יפה וחזקה, דופק בחוזקה את הכוס שלה, נותן לה את מה שביקשה. לפעמים הייתי מאט, נכנס ויוצא יפה ואיטי, מוודא שהיא מקבלת את מה שהיא רוצה. פעמים אחרות, הייתי נותן לה משיכות קצרות פנימה והחוצה עם ראש הזין שלי בפתחה. רציתי לוודא שהיא מקבלת את ההנאה שמגיעה לה.

אבל, כל הדברים הטובים חייבים להסתיים. התחלתי לזיין אותה חזק כשהרגשתי עקצוץ, כשהביצים שלי פוגעות בה בחוזקה עד שלבסוף דחפתי את הזין שלי עמוק לתוך הכוס ההדוקה שלה ומילאתי אותה. עשיתי מה שמולי טענה – שלולי רצתה שאמלא את הכוס שלה בהצטיינות שלי. זה הרגיש שונה מהלילה הקודם. הפעם, דפקתי אותה לבקשתה, יריתי את הזרע שלי עמוק לתוך הכוס שלה כשבאתי. תהיתי אם היא רוצה שאוכל להכניס אותה להריון.

נשארתי שם לרגע, מנסה להחזיר את הנשימה עד שלבסוף יצאתי החוצה. שכבתי שם על רצפת הסלון כשהיא גם היא נשכבה לידי. שלא כמו מולי שהיתה מתרפקת עליי, לולי סובבה את ראשה והתחילה ללקק את הכוס שלה כשהזרע שלי דלף החוצה. היא אהבה את ההצטיינות שלי ונראה שהיא פשוט לא יכולה לקבל מספיק מזה. היא הלכה על זה בערך חמש דקות לפני שהיא באה והתחילה ללקק את הגמר מהזין הרפוי שלי. מיותר לציין שהזין שלי התחיל להתקשות שוב.

הכל היה עכשיו שונה ביני לולי. הייתה לי כלבה חיה שמוכנה לזיין מתי שרציתי. הכוס שלה היה שלי ויכולתי לקחת אותו מתי שרציתי. בסופו של דבר הזדיינו עוד פעמיים באותו לילה. עד הסוף, הייתי סחוט והייתי צריך לישון קצת אם תכננתי להיות פרודוקטיבי למחרת.

היו לי הרבה מחשבות לעשות. האם עלי לחלוק עם מולי את התגלית החדשה שלי?