נערות ליווי : הפעם הראשונה של בת'

נערות ליווי בתל אביב : להיות לבד בבית בדרך כלל זה לא כל כך נורא אבל מאז שאחי קיבל את הכלב המטופש שלו אני שונא להישאר לבד בבית.

בדיוק חזרתי הביתה מאימון עידוד אז הייתי זקוק נואשות למקלחת, אחי כיילב יצא עם החברים שלו וההורים שלנו היו מחוץ לעיר במשך השבוע אז קיין צריך להיות בחוץ.

לא טרחתי לבדוק את הבית כי בדרך כלל כיילב מוציא את הכלב לפני היציאה, הלכתי לחדר שלי ופשטתי את הבגדים שלי לפני היציאה לשירותים.

מכיוון שאף אחד לא היה בבית יכולתי להסתובב עירום בלי לדאוג שיראו אותי, אחרי המקלחת שלי שמעתי הליכה במסדרון.

החלטתי לבדוק את הרעש מכיוון שאף אחד לא צריך להיות בבית, אבל כשהגעתי באמצע המסדרון, קיין שבהה בי בחזרה.

מכירים את המשפט הזה שכלבים יכולים להריח פחד? ובכן, אף פעם לא באמת האמנתי שעד היום, קיין הריח את האוויר לפני שנהם ועקב לעברי באיטיות.

נבהלתי והסתובבתי ורצתי לחדר הורי, כמעט עמדתי בדלת כשמעדתי על אחת מעצמות הצעצוע של קיין.

לפני שהספקתי לקום קיין היה עלי, קפאתי כשהרגשתי את נשימתו על צווארי, התחלתי לבכות ולהתפלל חרישית שהוא לא ינשך אותי.

קיין נהם והרחרח אותי יותר, הייתי מבועת לחלוטין. רציתי לקרוא לעזרה אבל השארתי את הטלפון שלי בחדר שלי לפני שהלכתי להתקלח, הזזתי את המותניים בניסיון לדחוף את קיין ממני אבל הוא לקח את זה כסימן למשהו אחר.

לפני שידעתי מה קורה הרגשתי את הזין הלוהט של קיין מתחכך בכוס שלי, התחלתי להכנס לפאניקה. אין שום סיכוי בגיהנום שאני עומד לאבד את הבתולים שלי לכלב, הייתי אמור לתת לתומס לקחת את זה בשבוע הבא, בתנאי שהוא לא ידע שאני בתולה. נערות ליווי

ניסיתי לזחול משם בתקווה שקיין פשוט יוותר, אבל הוא נהם ונשך את עורפי. זה לא כאב אבל זה הספיק כדי לא לרצות לזוז שוב. נערות ליווי

קיין התחיל להסתובב בניסיון למצוא את הכניסה שלי, התחלתי לחשוב שהוא לא ימצא אותה ויוותר אבל ברגע שהמחשבה הזו הגיעה הוא נגח את הזין שלו ישר לתוך הכוס שלי.

פלטתי צעקה ממלאת אותו והכניס את כל הזין שלו לכוס שלי. הוא לא נתן לי זמן להסתגל לפני שהוא התחיל לזיין אותי מהר וחזק. נערות ליווי

הכאב בכוס שלי התעמעם והתחלתי ליהנות מהתחושה שהזין שלו מזיין אותי. פלטתי גניחה והתחלתי לדחוף לאחור בהתאם לקצב שלו.

לא לקח הרבה זמן עד שהרגשתי שאני הולכת לגמור, גנחתי נושכת את שפתיים מזיזה יד אחת אל הכוס שלי ומשחקת בדגדגן שלי

המוח שלי התחיל להתרוקן ובקושי הבחנתי בכדור כמו מסה שנכנסה לכוס שלי עד שהוא התחיל לגדול. קפאתי והרגשתי שהכוס שלי מתרחב סביבו, שמעתי על זה לפני שהוא קשר אותי כדי שיוכל למלא אותי בזרע שלו ולהפוך אותי לכלבה שלו.

גנחתי תוך התעלמות מהכאב של הכוס המתמתח שלי ושפשפתי את הדגדגן שלי מהר יותר תוך כדי כך שהקשר שלו שפשף שוב את המקום שלי. נאנחתי בניסיון להרגיע את עצמי כשהרגשתי את הזריקה הראשונה של הזרע שלו נכנסת לכוס שלי. נערות ליווי

אני מתנשף ודוחף את הירכיים שלי לאחור ולא רוצה שהוא יזוז כשפרץ אחר זריקת הזרע שלו מילאה את הכוס שלי. אחרי מה שהרגיש כמו 30 דקות קיין ירד ממני והסתובב כך שהתחת שלו פונה עכשיו אל שלי.

התחלתי להתעייף אחרי שגמרתי כל כך הרבה פעמים אבל הוא עדיין לא סיים. הנחתי את החזה שלי על הרצפה עד מותש כדי להישאר על זרועותיי כששמעתי את דלת הכניסה נפתחת.

"באמת כאן? הבנתי ששכחתי לשים את קיין בחוץ לפני שיצאתי החוצה," נשמע קולו של אחי דרך הבית קיללתי בשקט בניסיון להתרחק מקיין כששמעתי את צעדיו של קיילב עולים במדרגות אבל זה לא הועיל.

"בתי אתה כאן למעלה?" הקול שלו התקרב וידעתי שהוא יראה אותי קשור עם הכלב. צעדיו התקרבו ושמעתי אותו מתנשף אומר לי שהוא ראה.

"סי-קיילב זה לא איך שזה נראה שהוא תקף אותי כשיצאתי מהמקלחת," בדיוק כשסיימתי את המשפט שלי, קיין שלף את הזין שלו ממני ולא יכולתי שלא לגמור שוב כשהרגשתי שהזרע שלו מתחיל למהר החוצה ממני.

"פאק בת' את נראית כל כך לוהטת עכשיו," הוא הרים אותי סחב אותי לחדרו והניח אותי על המיטה שלו. נערות ליווי

"מה אתה עושה קיילב," הסתכלתי כשהוא מוריד את מכנסיו לפני שהוא זוחל על המיטה.

"תן לי לזיין אותך ואני לא אספר לאמא ואבא שזייןתם את עסקת הכלבים?" הנהנתי והוא תקף את הזין שלו בתוכי.

"הו, תזדיין, את בת' כל כך צמודה," הוא נישק אותי בדחיפה מהר יותר ואני גנחתי במפגש עם הדחף שלו. נערות ליווי

הזין של קיילב לא היה עבה כמו של קיין אבל הוא עדיין היה עבה מאוד והוא היה ארוך.

"קיילב אני גומר" צרחתי שהגוף שלי רועד כשהשפרצתי ספוג את פלג גופו התחתון בנוזלי.

"את כל כך לוהטת בת' אני הולך לגמור בתוכך" הוא נשך את צווארי ומצץ אותו בוודאי משאיר סימן.

עמדתי להגיד לו לא לעשות את זה כי אני מבייצת אבל לפני שהמילים הספיקו לצאת מהפה שלי הוא שתק, הרגשתי את הזין שלו מתכווץ כשקפיצות הזרע שלו ממלאות את רחמי.

הוא סיים אחרי כמה דקות ונפל לצדי והשאיר אותי מטפטף בהצטיינות גם ממנו וגם מקין. נערות ליווי

"לעזאזל עם קיילב מה אם אני אכנס להריון מה אנחנו הולכים לעשות

אני אמא ואבא," ייללתי וכיסיתי את פני. נערות ליווי

"תגיד להם שזה תומס פלצ'רס, שמעתי שאתה אמור להגיע איתו בשבוע הבא תן לו לגמור בתוכך" הנהנתי ונרדמתי.

אחרי זה אני, קיילב וקיין קיימנו יחסי מין באופן קבוע בכל פעם שהורינו היו בחוץ. כמה חודשים אחרי זה החלטתי לעשות בדיקת הריון והיא חזרה חיובית אז אני וכלב החלטנו לעבור לבית ביחד עם קיין כדי שנוכל לגדל את הילדים שלנו. נערות ליווי