טיה

התקשר להזמין : 0559176591

טיה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

טיה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

טיה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

טיה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

טיה היא נערה בתל אביב וצעירה שרק התחילה בתעשייה. שני השותפים שלה לדירה הם מלווים, והיא התרגשה לראות על מה מדובר. היא לא הסתכלה אחורה על ההחלטה שלה כי היא כל כך נהנית איתה.

גם הלקוחות שלה אוהבים אותה. מעיניה הבהירות ועד לחיוך הפלרטטני שלה, היא בהחלט בחורה יפה. היא אוהבת ללבוש חצאיות קצרות כדי להשוויץ ברגליים. לעתים קרובות היא נועלת נעלי עקב ונהנית לרקוד כל הלילה. היא נהנית בכל מקום שהיא הולכת ושמה את הפוקוס על הלקוח שאיתו היא יוצאת.

אחת הסיבות שבגללה טיה התחילה בתור נערה היא בגלל לוח הזמנים העמוס שלה. היא הולכת לבית הספר במשרה מלאה אז אין לה זמן לצאת לדייט. היא לא מעריצה של המשחקים שגברים בגילה משחקים. עם זאת, היא אוהבת את היבט החברות הנובע מלצאת לדייט. צפו ממנה להתכרבל קרוב לאורך כל הזמן ששניכם מבלים יחד.

טיה

אינטליגנטית ונהנה לעשות דברים חדשים ומרגשים. היא מודה שהיא תנסה כל דבר פעם אחת, מה שהוביל אותה לכל מיני הרפתקאות שונות. לקוחות נוהרים אליה בגלל דרכיה השובבות. היא נשארת בתפוסה לאורך כל השבוע, אז זו עוד יותר סיבה להתקשר ולהזמין איתה ברגע שאתה יודע שתהיה בווגאס.

לא בכל יום אתה זוכה לפגוש פצצה בלונדינית שלמה כמו סאמר. היא רוצה שיתייחסו אליה בכבוד. כשאתה מתייחס אליה כמו לגברת שהיא, היא תעשה מגדרה כדי לוודא שיהיה לך זמן בלתי נשכח. יש לה כמה טריקים בשרוול כדי להעלות חיוך על הפנים שלך, אז אתה לא רוצה לפספס את זה. שום נושא לא אסור. היא ממליצה להיות כנה. אם יש משהו ספציפי שאתה רוצה לעשות, זרוק אותו לשם. היא בחורה קלילה שאוהבת לרצות את הלקוחות שלה.

למה לצפות עם הבלונדינית הזו. טיה היא נערה בלונדינית מהממת עם המון אנרגיה. היא כיפית, מפלרטטת ונהנית מהרפתקאות חדשות. היא תשקיע את כל האנרגיה שלה בטיפול בך לאורך כל הזמן שאתה ביחד. היא תרד את שיערה ותשתעשע איתך. אל תהססו להגיד לה מה אתם רוצים כי היא עלולה להחיות את הפנטזיות שלכם.. X-ClubTLV

התקשר להזמין : 0559176591

חזרה לראשי