ויקטוריה

התקשר להזמין : 0559933646

ויקטוריה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

ויקטוריה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

ויקטוריה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

ויקטוריה נערות ליווי בתל אביב תמונה אחת

ויקטוריה – אם זה איזו אקשן פנטזיה של זאבן שאתה מחפש, אליזבת היא הליווי בשבילך. בחורה בוגרת עם סוד אשם, היא ממצא נדיר בקרב מלווי עיר החטאים: אישה נשואה. איתה, אתה יכול להתענג על ההנאות החושניות של פיתוי אשתו של גבר אחר בזמן שהוא נשאר בביתץ לבד וחסר מושג. אם זה מדליק אותךץ דלג על קריאת המשך זה והתקשר אליה עכשיו כדי לקבוע את הדייט הסודי הראשון שלך.

למה שאישה רתומה תרצה חיים סודיים בעבודה כמלווה יוקרתית בתל אביב? כי תשומת הלב של גברים. תמיד הפנתה אותה.
בתחילת נישואיהץ היא הבינה שהיא רוצה לנהל מערכת יחסים פתוחהץ אבל היא ידעה שבעלה לעולם לא יסכים לאורח החיים של סווינגר.
בעלה של ויקטוריה דואג להץ בכל כך הרבה דרכים וממלא כל כך הרבה. מהצרכים הבסיסיים שלה.
אבל אף גבר אחד על פני כדור הארץ לא יוכל לספק לה את כל תשומת הלב שהיא כל כך משתוקקת מהמין הזכרי.
כך היא הייתה כל חייהץ ועם גוף כמו שלה, מי יכול להאשים אותה? אין לה שום סיבה לא לגרום לה לפגוש כל כמיהה.

כשהגיע הזמן של ויקטוריה למצוא דרך להרוויח קצת הכנסה נוספת, הסיכוי לליווי נראה מתאים מלהיב. היא תהתה אם היא עומדת באתגר אחרי כל כך הרבה זמן מחוץ. למאגר היכרויות, אבל ככל שהיא חשבה על זה יותר, כך זה עשה לה יותר חם, וככל שהיא מצאה את זה יותר משכנע. לאחר שסוף סוף יצאה לדרך להיות מלווה MILF, חייה נפתחו לרמות חדשות לגמרי של הנאה וסיפוק.

ויקטוריה.

תושבת תל אביב, היא מכירה כל פינה ופינה של העיר. "העבודה הישירה" שלה כמתכננת אירועים במשרה מלאה (עם לוח זמנים גמיש) מעניקה לה את הכישורים להפוך כל תאריך לאירוע של פעם בחיים לזכור, גם אם אתה מבלה את כל הזמן נעול בחדר שלך יַחַד. הדבר המדהים הוא שעם כל ההיסטוריה והקשרים שלה בעיירה הזו, אף אחד מעולם לא תפס את הסוד הקטן שלה.

מלבד עבודתה המספקת כמלווה, ויקטוריה נהנית מפעילויות ששומרות עליה בכושר וגוון, כמו יוגה ורכיבה על אופניים. למעשה, התמונות שלה בקושי עושות צדק עם גופה המעשן. היא גם גאה אישית בהשתתפותה בקהילה שלה באמצעות התנדבות, מה שאומר שהלב שלה יפה. כמו הגוף שלה. עם חיים מאושרים ומסובבים כל כךץ אליזבת יכולה להביא ביטחון טבעי וחיוניות לכל מה שהיא עושה.

היא מרגשת בהשילה את בגדיה כדי שגברים יוכלו להעריך את גופה הצמוד והחטוב. גברים מריירים בציציה ובתחת הצמודים והעליזים עד כמה שהם עולים לתשומת לבם על חיבתה האירוטית. היא יוצאת מלהכיר אנשים מעניינים ואז לשחרר עליהם את התיאבון המיני שלה.

ויקטוריה
מוקפת באנשים נהדרים בחייה, אבל אף אחד מהם לא ממלא את הצורך שלה להעריץ ץכמו הלקוחות המלווים שלה. מה הצורך העמוק ביותר שלך, שאף אישה עדיין לא הצליחה למלא? תתוודה על זה בפני ויקטוריה , והיא מהמרת ששל תוכל לספק אותך. בין אם מדובר בקשר אנושי אמיתי. ועמוק או סצנת פנטזיה רחוקהץ אליזבת תגרום לזה לקרות, וללא גבולות. אז אם אתה רוצה לבלות לילה עם אישה בין נשים שאתה יכול לחלוק. איתה סוד קטן ומלוכלך, אליזבת מחכה לשיחתך. גלה מדוע כל כך הרבה גברים עוזבים את תל אביב מאחור, לא מסוגלים ולא רוצים לשחרר אותה.. X-ClubTLV

התקשר להזמין : 0559933646

חזרה לראשי